Seks

Jeśli nie seks, to co? Co uwielbiają kobiety?

Jeśli nie seks, to co

Nie zawsze mężczyzna ma siły i ochotę na seks. Zdarza się jednak, że partnerka zaczyna go uwodzić i wyraźnie liczy na miłą noc. Jeśli nie seks, to co? Co uwielbiają kobiety?

Pocałunki, dużo pocałunków

Kobiety uwielbiają się całować. Dlatego gdy nie masz ochoty na seks lub zwyczajnie brakuje ci sił, to obejmij ją i namiętnie pocałuj. Kobiety są dużo bardziej wrażliwe niż przeciętny facet i francuskie pocałunki mogą wywoływać u nich orgazm.  Dlatego fundując jej długą sesję pocałunków, niekoniecznie tylko w usta, ale też w szyję, dekolt etc., zapewniasz jej ogromną przyjemność. Kto wie, może podczas pocałunków sam nabierzesz ochoty na coś więcej, ale jeśli nie, nic się nie stanie.

Przytulanie

Kobiety uwielbiają się przytulać do mężczyzny. Jeśli ona przychodzi do ciebie do sypialni i zaczyna cię kusić, to obejmij ją w pasie, zachęć do tego, że obydwoje się położycie i coś razem obejrzycie. Gdy będziesz ją przytulał, ona poczuje się dla ciebie atrakcyjna i kochana. Twojej odmowy nie potraktuje jako odtrącenia.

Komplementy

Kobiety lubią słyszeć komplementy z ust mężczyzny, którego kochają. Dlatego  gdy prezentuje ci nowy komplet bielizny, powiedz jej, że wygląda zjawiskowo i pocałuj. Wtedy zrozumie, że padasz po pracy, a nie ją odtrącasz, bo masz inną.

Pieszczoty

Kobiety lubią czuć twój dotyk, gdy całujesz i głaskasz jej piersi, pośladki i miejsca intymne, ona odczuwa silną przyjemność. Mężczyźni często tego nie rozumieją, bo mają jedną główną strefę erogenną. Kobiety zaś posiadają dużo cieńszą skórę.

Romantyczny spacer i trzymanie za rękę

Zawsze możesz zaprosić ją na romantyczny spacer, dużo trzymać za rękę i przytulać, mówić miłe rzeczy. Kobiety lubią czuć się kochane przez mężczyznę. Z tego też powodu często dążą do seksu, gdy się zakochają. Może się jednak okazać, że ta częstotliwość jest dla ciebie za duża. Ona ma bowiem ochotę niemal zawsze, a ty czujesz się zmęczony. Dlatego musisz znaleźć inny sposób na zaspokojenie jej potrzeby bliskości.

Dodaj komentarz