Moda

Jesienne zakupy modowe – jak się do nich przygotować?

Jesienne zakupy modowe

Przełom lata i jesieni to czas, kiedy często doznajemy szoku – nie tylko tego termicznego, kiedy rankiem wychodzimy do pracy, ale też tego modowego, kiedy pośród zwiewnych, letnich sukienek próbujemy odszukać cieplejsze ubrania i stworzyć z nich modne i wygodne stylizacje. Próby te często kończą się stwierdzeniem, że konieczne jest odświeżenie garderoby. Jeśli i Ty doszłaś ostatnio do takiego wniosku, przeczytaj ten artykuł i sprawdź, jak przygotować się do jesiennych zakupów modowych, by były udane i nie nadwyrężyły Twojego budżetu.

Zacznij od… porządku

Wiemy, że nie brzmi to tak ekscytująco jak weekendowy shopping z przyjaciółką. Przed wizytą w centrum handlowym warto jednak zrobić gruntowny (a wręcz bezlitosny 😉 ) przegląd szafy. Zostaw tylko to, w czym na pewno będziesz chodzić. Pozbądź się rzeczy zniszczonych, a te, które po prostu Ci się znudziły albo już nie czujesz się w nich dobrze, spróbuj sprzedać lub oddać komuś, kto jeszcze zrobi z nich użytek.

W ten sposób nie tylko zwolnisz miejsce w szafie, ale też sprawdzisz, co powinnaś kupić. Wiedząc już, czego brakuje w Twojej garderobie, przygotuj listę zakupową. Dzięki temu zmniejszysz ryzyko pochopnych i nie zawsze udanych zakupów.

Taką listę, którą możesz potraktować jak swoisty plan działania, z łatwością stworzysz w darmowej aplikacji zakupowej PanParagon. To rozwiązanie ma dwie zalety: Twoja lista zawsze będzie pod ręką i będziesz mieć do niej wgląd nawet, jeśli chwilowo nie będziesz mieć dostępu do internetu.

darmowa aplikacja zakupowa

Online czy offline?

Parafrazując klasyka, online czy offline – oto jest pytanie. Zarówno zakupy stacjonarne, jak i te internetowe mają swoje plusy i minusy. Decyzja zależy więc przede wszystkim od Twoich preferencji.

Jeśli lubisz chodzić po sklepach, zarezerwuj kilka wolnych godzin i ruszaj na jesienne zakupy modowe. Pamiętaj jedynie, by przed wyjściem odnaleźć swoje karty lojalnościowe i wgrać je do aplikacji PanParagon. Zajmie Ci to tylko chwilę, a uwolnisz portfel od zbędnego plastiku i przede wszystkim będziesz mogła skorzystać z dodatkowych rabatów, które wiele marek oferuje swoim stałym klientom.

Wolisz kupować online, by móc przymierzyć wszystkie rzeczy w domowym zaciszu i nie martwić się o możliwość zwrotu? Zanim złożysz zamówienie, zajrzyj do kuponów w darmowej aplikacji PanParagon i poszukaj zniżek do interesujących Cię sklepów. To świetny sposób, by zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na jednym zamówieniu.

Na wszelki wypadek

Nawet najlepsze plany ulegają zmianie. Może się więc okazać, że po kilku dniach rozmyślisz się i będziesz chciała zwrócić nietrafiony zakup (jeśli sklep stacjonarny daje taką możliwość). Żeby nie mieć z tym żadnego problemu, najlepiej od razu po zakupach zeskanuj wszystkie paragony za pomocą aplikacji PanParagon.

aplikacja PanParagon

W ten sposób nie zgubisz żadnego potrzebnego dowodu zakupu, a jeśli w przyszłości trzeba będzie coś zareklamować, będziesz mieć pewność, że paragon po wielu miesiącach nadal będzie czytelny. PanParagon ma też świetną opcję dla zapominalskich i zabieganych – aplikacja przypomina o dacie zwrotu, a także o końcu terminu gwarancji.

Dodaj komentarz