Kultura Styl życia

Jednak mnie kochaj – Laura Kneidl

Jednak mnie kochaj

Jednak mnie kochaj to historia o dwojga młodych ludzi, którzy walczą z demonami przeszłości. Czy uda im się pokonać własne fobie i stworzyć szczęśliwy związek? Laura Kneidl stworzyła niezwykle piękną powieść o miłości, która okazuje się silniejsza od zła.

Zły dotyk boli w dorosłym życiu

Sage marzy o ucieczce z domu rodzinnego, w którym to stała się ofiarą złego dotyku ze strony mężczyzny. Jest tak zdeterminowana, że mogłaby zamieszkać w samochodzie stojącym na parkingu uniwersyteckim. Dziewczyna dostała się na studia, jednak brakuje jej pieniędzy na utrzymanie. Na szczęście Sage nie poddaje i tworzy unikatową biżuterię, którą następnie sprzedaje, pozyskując środki do życia.

Otwarcie na nowych przyjaciół

Dziewczyna, choć ma mnóstwo lęków i obaw, podczas pierwszych dni na uczelni pozwala na to, aby zbliżyła się do niej pewna wąska grupa osób.  To właśnie ci ludzie stają się dla niej niezwykle ważni. Jedną z kluczowych osób w życiu Sage jest Luca. On również boryka się z demonami przeszłości. Czy Sage, która boi się męskiego dotyku, nie chce podać nawet dłoni żadnemu facetowi, zaufa nowemu koledze? Czy on odwdzięczy się jej tym samym?  Jaki sekret skrywa Luca?

Świetna powieść psychologiczna

Jednak mnie kochaj to powieść o miłości, w której Laura Kneidl stworzyła niezwykle ciekawe portrety psychologiczne głównych bohaterów.  Są oni nieprzewidywalni i przez to tak bardzo intrygują czytelnika. To też pokazuje, jak złe doświadczenia z dzieciństwa i dojrzewania przekładają się na zachowania ludzi w codziennym życiu.

Choć książka Jednak mnie kochaj pokazuje historię młodych ludzi, to może ją przeczytać każdy, kto lubi dobre powieści psychologiczne z elementami romansu. To wartościowa pozycja literacka, która wzbogaca nas duchowo.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz