Biust(o)nosze Moda

Jakiej bielizny nie lubią mężczyźni?

jakiej bielizny nie znoszą mężczyźni

Bielizna to prawdziwy wabik na facetów. Panowie w zdecydowanej większości są wzrokowcami, dlatego też mają słabość do pięknie skrojonych staników i stringów. Niestety, nie wszystko, po co sięgamy, wpisuje się w ich kanony piękna. Jakiej bielizny nie lubią mężczyźni?

Źle dobranej

Gdy Twój stanik odstaje, to znaczy, że jest za duży. Gdy piersi się z niego wylewają, to znaczy, że wybrałaś za mały rozmiar. Jeden i drugi widok nie jest seksowny dla mężczyzn.  Panowie nie lubią źle dobranej bielizny, dlatego skorzystaj z porad brafitterki i dobierz stanik idealny dla swoich piersi.

Stara bielizna dobra na okres

Podczas okresu wiele kobiet nosi swoją najgorszą bieliznę, zwłaszcza jeśli chodzi o majtki. Panie wychodzą z założenia, że figi powinny być przede wszystkim wygodne, a gdy podpaska przecieknie, przynajmniej nie będzie nam żal z powodu nowo powstałych plam. Nie ma w tym nic oryginalnego, to bardzo praktyczne podejście, jednak na randkę z ukochanym załóż coś lepszego, a staje majtki zostaw sobie do chodzenia po domu.

Sprane majtki

Jeśli bielizna jest sprana, to ląduje w koszu. Nie trzymamy jej ze względów sentymentalnych, dlatego że kiedyś bardzo ją lubiłyśmy, mając ją na sobie, przeżyłyśmy swój pierwszy raz etc. Majtki nie są tak drogie, podobnie staniki, warto je wymieniać od czasu do czasu.

Push-upy

Nie ma w tym nic oryginalnego, faceci nie lubią, gdy próbujemy ich oszukać, zakładając stanik sugerujący obfity biust, podczas gdy pod spodem mieszczą się małe piersi. Warto zaakceptować swój rozmiar. Niestety, nie zawsze push-up to nasze marzenie, po prostu sklepy z bielizną z reguły oferują tylko takie modele staników. Za czymś niewypchanym trzeba rozejrzeć się w zagranicznych sklepach internetowych.

Każdy element z innej parafii

Gdy do czarnego stanika zakładasz różowe majtki i białe pończochy, wiedz, że nie spodoba się to twojemu mężczyźnie. Staraj się kupować komplety bielizny. Do stanika dobieraj stosowne majtki i rajstopy/pończochy. Spójność kolorystyczna z pewnością ucieszy twojego faceta.

Majtki vintage

Owszem, to może wygląda fajnie, gdy podziwiacie zdjęcia wraz z przyjaciółką, ale dla twojego faceta babcine gacie to stanowczo za wiele. On chce widzieć cię wyłącznie w seksownej odsłonie, dlatego nie cuduj, podążając ślepo za trendami w modzie.

Odsłaniająca zbyt wiele

To, że co nieco pokazuje, to akurat dobrze. Jednak mężczyźni nie lubią, gdy jesteś podana im na talerzu i prezentujesz się w całej okazałości.  To zaburza pracę ich wyobraźni, a to właśnie obrazy podsuwane przez ich mózg przyczyniają się do rosnącego podniecenia.

Zbyt pstrokata

Mężczyzna nie chce dostać oczopląsu, gdy spogląda na swoją kobietę. Nie masz wyglądać zatem jak Hinduska mająca na sobie wszystkie kolory tęczy.  Unikaj pstrokacizny, a twój partner będzie ci wdzięczny. Mało komu pasuje bogactwo kolorów, jakie nosi na sobie chociażby Macademian Girl.

Zbyt zabudowane majtki

Kojarzą się z paniami z NRD, które przyjeżdżały na wczasy nad Bałtyk. To chyba nie jest wizerunek, który chcesz naśladować, bowiem dla mężczyzn jest aseksualny. Majtki mają co nieco odsłaniać, aby oddziaływać na wyobraźnię panów.

Komentarze

Zostaw komentarz