Miłość i związki

Jakiego faceta szuka niezależna kobieta?

Jakiego faceta szuka niezależna kobieta

Zdjęcie autorstwa Moose Photos z Pexels

Dawniej kobiety były całkowicie zależne od mężczyzn. Nie mogły same pracować, nie posiadały własnych środków finansowych. Ich być albo nie być zależało od znalezienia odpowiedniego męża. Na szczęście czasy się zmieniły. Dziś mamy ogromną niezależność. Możemy być z tym, kogo kochamy. Nie musimy kierować się rachunkiem zysków i strat. Jakiego faceta szuka niezależna kobieta?

Niezależna kobieta ceni wrażliwych mężczyzn

Niezależne kobiety, które świetnie sobie radzą z wieloma sprawami, kładą duży nacisk na poszukiwanie mężczyzny, który potrafi być wrażliwy i emocjonalny. Nie zależy im na macho, który chce nimi rządzić. Ten typ raczej ich odpycha i zniechęca do jakichkolwiek interakcji. W przypadku niezależnych kobiet większym powodzeniem cieszą się wrażliwi mężczyźni, którzy mają dobry kontakt ze swoimi emocjami i potrafią okazać empatię.

Brak agresji i poczucie bezpieczeństwa

Niezależne kobiety są dużo bardziej wyczulone na agresję ze strony mężczyzn. Zdają sobie bowiem sprawę, że ta może się obrócić przeciwko nim. One nie potrzebują faceta, który na nie zarobi. Z tym same świetnie sobie radzą. Pragną partnera, który da im szczęście. Niezależne kobiety zdają sobie sprawę, że tego pozytywnego stanu nie doświadczą u boku agresywnego faceta. Przy nim nie da się czuć bezpiecznie, można w każdej chwili zostać pobitą.

Facet, który nie ogranicza kobiety, jest dziś atrakcyjny

Niezależna kobieta nie wyobraża sobie związku z apodyktycznym mężczyzną, który chce jej dyktować, z kim może się spotykać, ile czasu może poświęcać pracy zawodowej i jak ma się ubierać.  Panie, gdy widzą, iż facet za bardzo próbuje nimi sterować, dość szybko się zniechęcają. Traktują go jako zagrożenie dla własnej suwerenności i decyzyjności. W związku z tym, iż niezależna kobieta dobrze czuje się też jako singielka, nie musi wiązać się z pierwszym, lepszym mężczyzną, który okazał jej zainteresowanie. Może stawiać mu konkretne wymagania, jednym z nich może być brak tendencji do jej ograniczania.

Jakiego faceta szuka niezależna kobieta? Czuły mężczyzna jako ideał

Współczesne kobiety nie potrzebują faceta, który na nie zarobi. One szukają takiego, który będzie czuły i troskliwy. W związku z tym, iż same zaspokajają swoje podstawowe potrzeby, od mężczyzn oczekują czegoś więcej. Chcą czuć się kochane i wiedzieć, że mogą liczyć na swoją drugą połówkę, gdy dopadnie je smutek lub zmartwienie.

Niezależna kobieta zwraca uwagę na inteligencję faceta

Coraz więcej kobiet kończy studia, decyduje się na samorozwój. Nie dziwi zatem fakt, iż panie zwracają uwagę na inteligencję faceta. On niekoniecznie musi mieć ukończone studia, ale dobrze, aby można z nim było porozmawiać na odpowiednim poziomie.  Jeśli mężczyzna jest fachowcem w jakiejś dziedzinie, ma swoją pasję i jest inteligentny, to jego atrakcyjność w oczach niezależnej kobiety wyraźnie wzrasta.

Dodaj komentarz