Kobieta na rynku pracy Psychologia

Jakie zawody faceci uważają za seksowne?

seksowne

Wykonujemy różne prace, ale niektóre są w oczach mężczyzn bardziej pociągające niż inne. Wiele czynników składa się na postrzeganie danych profesji. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie zawody faceci uważają za seksowne!

Nauczycielka

Niektórzy pewnie stwierdzą, że to jeden z najnudniejszych zawodów, który wykonują kobiety. Panowie lubią jednak poczuć się jak niegrzeczni uczniowie. Nauczycielka imponuje wiedzą oraz inteligencją. W dodatku ma dobry kontakt z innymi ludźmi, co także wpływa na jej postrzeganie przez facetów. A jeśli uczy ciekawego przedmiotu, tym bardziej zyskuje w oczach mężczyzny. Jak się okazuje, nauczycielki też mogą być seksowne. Panom najbardziej podobają się młode nauczycielki, tuż po studiach.

Stomatolog

Tego zawodu zapewne też nie spodziewaliście się w takim rankingu. Pani dentystka przyciąga facetów swoim śnieżnobiałym uśmiechem i lekarskim uniformem.  Kobiety związane z medycyną, dość często podobają się facetom. Dentystka, podobnie jak nauczycielka, charakteryzuje się inteligencją. Ma wielkiego asa w rękawie, jakim jest olśniewający uśmiech. A to wystarczy, by zadurzyć się w takiej kobiecie.

Projektantka wnętrz

Kreatywny umysł potrafi być seksowny. Wielka wyobraźnia projektantki wnętrz może okazać się atutem nie tylko w przypadku mieszkań czy domów. Dla facetów taki zawód jest niezwykle seksowny i pociągający. Taka kobieta zadba o każdy drobiazg domowego ogniska. Tylko czekać, aż zacznie płonąć na całego.

Dziennikarka

nauczycielkaDziennikarka to osoba odważna. W końcu udaje się w różne podróże, niebezpieczne miejsca czy staje przed kamerą, by przekazać światu ważne informacje. Zawsze musi być gotowa na wyzwania, a to kręci facetów. Poza tym jest zadbana i atrakcyjna – tego wymaga jej praca. Robi więc doskonałe wrażenie na płci męskiej, szczególnie jeśli jest panią z  radia czy z TV. Uwodzi bowiem nie tylko wyglądem, ale także swoim głosem.

Katarzyna Antos

 

Komentarze (3)

pati25

4 lata temu

Zawód,jaki wykonuje kobieta nie ma wpływu na to czy jest ona seksowna czy nie.Jak kobieta jest zadbana,uśmiechnięta to jest seksowna dla mężczyzny 🙂

dulcynea

4 lata temu

Zgadzam się z przedmówczynią , żaden zawód nie jest dla mnie bardziej , czy mniej seksowny.
Mój zawód według ww rankingu nie jest seksowny . Szkoda !
A zadbana powinna być każda kobieta , by lepiej czuć się ze sobą.

Irena

4 lata temu

Ja myślę, że zawód nie ma większego wpływu na to czy przyciagamy facetów czy nie. Owszem, fajnie jak ma się dobrą praca, którą możemy się pochwalić przed nowo poznanym mężczyzną. Myślę jednak, że sam fakt iż kobieta pracuje jest ważny i to czy jest zaradna oraz jak spisuje się na tym stanowisku.
A jeśli chodzi o uniform, to zawsze można sobie taki zakupić i w domu można być każdego dnia inną panią 🙂

Zostaw komentarz