Zdrowie

Jakie usługi wchodzą w skład ginekologii plastycznej?

Jakie usługi wchodzą w skład ginekologii plastycznej

Temat ginekologii plastycznej coraz częściej poruszany jest wśród kobiet. Czy to w gronie najbliższych przyjaciółek, czy na damskim spotkaniu towarzyskim – kobiety otwarcie rozmawiają o swoich intymnych problemach i oczekiwaniach. Niedoskonałości estetyczne dotyczą nie tylko pogłębiających się zmarszczek czy opadających kącików ust. Kobiety chcą być piękne pod każdym względem, a wszelkich defektów można teraz pozbyć się dzięki połączonym siłom ginekologii oraz chirurgii plastycznej. Jakie usługi wchodzą w skład ginekologii plastycznej?

Oferta dostosowana do potrzeb

Zakres usług w poszczególnych klinikach różni się w zależności od personelu oraz posiadanego sprzętu. Wszystkie gabinety posiadają jednak wspólny mianownik, w którym zawierają się najpopularniejsze zabiegi dedykowane płci pięknej. Korzystając z usług doświadczonych lekarzy można w sposób nieinwazyjny przywrócić estetyczny wygląd kobiecych narządów płciowych, jak i poprawić ich funkcjonowanie.

Rewitalizacja pochwy

Odmładzanie oraz lifting pochwy należą do najpopularniejszych zabiegów w dziedzinie ginekologii estetycznej. Dedykowane są kobietom, których narządy rodne utraciły sprężystość w wyniku porodów lub z wiekiem zmniejszyła się liczba komórek mięśni gładkich wewnątrz pochwy.

Paniom, które chcą dokonać poprawek w miejscach intymnych, poleca się laserowy zabieg zwężania pochwy. Polega on na wprowadzeniu lasera wewnątrz pochwy, którego zadaniem jest obkurczanie ścianek oraz powłok tego narządu.

Vaginal Narrower

Drugą z proponowanych opcji jest zabieg o nazwie Vaginal Narrower, który umożliwia odmłodzenie mięśnia krokowego poprzez zmniejszenie wejścia do pochwy. Zabieg wykonuje się przy użyciu wchłanialnych nici o nazwie Vaginal Narrower i założeniu szwów tuż przy wejściu do pochwy. Wieloletnim efektem takiego zabiegu jest zwiększona satysfakcja seksualna obojga partnerów, a co za tym idzie, silniejsze doznania podczas współżycia.

Terapia nietrzymania moczu

Ginekologia plastyczna znalazła skuteczne rozwiązanie na ten wstydliwy i często skrywany problem. Rozwiązaniem jest bezbolesny zabieg z użyciem lasera, który pod wpływem ciepła obkurcza włókna znajdujące się wewnątrz pochwy i zwiększa produkcję kolagenu. Ma to na celu usztywnić tkanki, dzięki którym cewka moczowa znajdzie się w prawidłowym położeniu.

Piękno wewnątrz Ciebie

Każdy z powyższych zabiegów wymaga konsultacji z lekarzem specjalistą i wiąże się z wykonaniem podstawowych badań. Niektóre zabiegi należy wykonywać seryjnie, w innych przypadkach wystarczy jedna wizyta, po której kobieta przywraca pewność siebie, zyskując zdrowie i dobre samopoczucie. Efekty zabiegów mogą utrzymywać się przez wiele lat; wszystkie są bezbolesne i nieinwazyjne.

Wszystkie z opisanych wyżej zabiegów można wykonać w naszym Centrum Harmonia. Nasi lekarze specjaliści otaczają pacjentki troskliwą opieką, gwarantując 100 procent zadowolenia z uzyskanych efektów. Szczegółowe informacje dotyczące zabiegów ginekologii plastycznej można znaleźć pod adresem http://www.gabinetharmonia.pl/cat-oferta/ginekologia-plastyczna/.

Komentarze (3)

Goplana

3 miesiące temu

Moja córka korzystała z takiej operacji po porodzie naturalnym. Zrekonstruowali jej pochwę i od razu poczuła się dużo bardziej komfortowo:)

Zostaw komentarz