Uroda

Jakie szminki warto kupić na promocji w Rossmannie?

Jakie szminki warto kupić na promocji w Rossmannie

Dzisiaj wystartowała promocja -55% na kosmetyki do makijażu w drogeriach Rossmann. Jest ona dostępna dla osób posiadających aplikację klubu na swoim telefonie lub tablecie. Jakie szminki warto kupić na promocji w Rossmannie?

Eveline Matt Magic Lip Cream pomadka w płynie

To pomadka w płynie, która jest z niższej półki cenowej, a swoją jakością dorównuje szminkom wysokopółkowym. To gęsta, kremowa pomadka, która tuż po aplikacji zastyga do matu i tym samym staje się nie do ruszenia. Dzięki wysokiej koncentracji pigmentu wystarczy jedno pociągnięcie, by wargi od razu pokryły się wybranym przez nas odcieniem. Szminka dobrze znosi drobne przekąski i picie napojów. Schodzi podczas tłustego obiadu. Radzimy wówczas zetrzeć pozostałość szminki i dopiero wówczas nałożyć ją od nowa, gdyż dokładanie może się zakończyć zwarzeniem makijażu. Do wyboru mamy sporo nudziaków, jeden brudny róż i jeden żywszy odcień wpadający w fuksję. Zdecydowanie brakuje mi tutaj koralu, czerwieni i fioletu, niemniej każda z nas powinna znaleźć dla siebie jakiś ładny odcień.

Eveline Matt Magic Lip Cream
Bell Mat Liquid Lips

To kolekcja, w której każdej ze szminek nadano nazwę światowej metropolii. Mamy tutaj nudziakową, lekko fioletową pomadkę o nazwie Berlin, ceglasto-brązową Warsaw i żywe odcienie wpadające w czerwień, fiolet i fuksję. Każda z nas znajdzie odcień idealny do swojej karnacji, upodobań i garderoby. Bell Mat Liquid Lips mają gęstą, kremową konsystencję, dlatego też wystarczy jedna warstwa, by uzyskać pełne krycie. Szminka bardzo szybko zastyga do matu, przez co zyskuje trwałość, ale pozbawia to nas możliwości naniesienia poprawki. Pomadki dobrze znoszą drobne przekąski, ale tłuszcz skutecznie je rozpuszcza, dlatego po sałatce z sosem winegret, radzimy zetrzeć makijaż ust i pomalować wargi od nowa. Dokładając kolejną warstwę produktu, musimy liczyć się z tym, że szminka będzie się ciastkowała.

Bell Mat Liquid Lips
L`Oreal Les Chocolates Ultra Matte Liquid Lipstick

Te szminki w płynie są praktycznie nie do zdarcia. Usta sprawiają wrażenie matowych, ale szminka nigdy do końca nie zastyga, przez co unikamy efektu ściągniętych warg. Usta nie ulegają wysuszeniu. Co ciekawe, pomadka nie wykazuje tendencji do migracji poza kontur warg. Jest trudna do zmycia, najlepiej nałożyć na wargi grubą warstwę pomadki ochronnej i zetrzeć całość chusteczką higieniczną. To szminka, w której możemy jeść dwudaniowy obiad bez uszczerbku dla makijażu. Pomadka utrzymuje się na ustach, aż jej nie zmyjemy. Szminki L`Oreal Les Chocolates Ultra Matte Liquid Lipstick przepięknie pachną czekoladą. Ta apetyczna woń znajduje też odzwierciedlenie w odcieniach szminek. Tu właśnie pojawia się problem. Szminka jest bardzo lekka, trwała i super kryjąca, ale nie każda z nas znajdzie kolor dla siebie. Jeśli masz chłodny typ urody, to jedynie czerwień kryjąca się pod nazwą Ruby będzie komponowała się z twoją karnacją. Reszta szminek to brązy w różnych wydaniach, niektóre są szare, niektóre bardziej czekoladowe, nie zabrakło też brązu wpadającego w toffi. To są szminki idealne dla pań o cieplejszej, lekko opalonej karnacji, które gustują w nudziakach.

L`Oreal Les Chocolates Ultra Matte Liquid Lipstick

Maybelline SuperStay Matte Ink

Te pomadki są równie trwałe jak L`Oreal Les Chocolates Ultra Matte Liquid Lipstick. Nie schodzą podczas posiłków, nawet tych składających się z tłustych dań. Do wyboru mamy fiolety, nudziaki, czerwienie, korale. Świetnie kryją dzięki wysokiej koncentracji pigmentu. Bardzo szybko zastygają do matu, nie są jednak tak lekkie jak pomadki L`Oreal i mogą w ciągu dnia minimalnie przesuszać usta. Najlepiej będzie, jeśli w celu ich usunięcia naniesiesz na wargi grubą warstwę pomadki ochronnej, po czym zetrzesz całość chusteczką higieniczną.

Maybelline SuperStay Matte Ink

L`Oreal Rouge Signature

To pomadki, które nie sposób pokochać. Do wyboru mamy mnóstwo soczystych odcieni: malinową czerwień, śliwkowy fiolet, krwistą czerwień, pomidorową czerwień, wrzos, neonową fuksję, a także parę brązów i nudziaków. Szminki L`Oreal Rouge Signature należą do dość wodnistych, dlatego pierwsze dwie warstwy nie zapewniają krycia, trzeba ich nałożyć kilka. Dość długo zastygają do matu, przez co mogą w tym czasie migrować na usta. Ale dzięki specyficznemu aplikatorowi, który przypomina łukowato wygięty listek można precyzyjnie obrysować kontur warg, w tym łuk Kupidyna. Szminka jest naprawdę komfortowa w noszeniu, gdyż nie skleja ust ani ich nie skleja. Nie wysusza też warg. Jej trwałość jest fenomenalna – na ustach utrzymuje się 8-10 godzin, najlepiej usunąć ją, nakładając grubą warstwę pomadki ochronnej, po czym ścierając całość czystą chusteczką higieniczną. Pomadki L`Oreal Rouge Signature są na co dzień dość drogie, więc warto skorzystać z promocji w Rossmannie, aby nabyć wybrane odcienie o połowę taniej.

L`Oreal Rouge Signature

Komentarze

Goplana

2 lata temu

Ja poluję na L`Oreal Rouge Signature, gdyż są trwałe i dostępne w wielu ciekawych odcieniach. Brązy z Les Chocolates do mnie nie przemawiają.

Zostaw komentarz