Miłość i związki

Jakie myśli pojawiają się w głowie faceta, gdy się zakocha?

Jakie myśli pojawiają się w głowie faceta, gdy się zakocha

Gdy facet odkrywa, gdy jest zakochany w kobiecie, w jego głowie pojawiają się charakterystyczne myśli.  Niektóre z nich cię nie zaskoczą, ale inne mogą okazać się sporą niespodzianką. Jakie myśli pojawiają się w głowie faceta, gdy się zakocha?

Pewnie się ośmieszę

Facet jest odważny, dopóki się nie zakocha. Wówczas staje się dużo mniej pewny siebie, bo boi się, że może stracić tę jedyną przez niewłaściwy ruch, durny tekst etc. W rezultacie facet, który się zakocha, może sprawiać wrażenie zamkniętego w sobie. On po prostu boi się zaprosić cię na randkę, bo nie wie, czy przyjmiesz jego propozycję, a odrzucenie tak bardzo boli.

Ciekawe, czy ona się domyśla

Mężczyźni wstydzą się rodzącego uczucia. Nie chcą, aby ona widziała, że są w niej zakochani, bo wtedy zyskuje nad nimi przewagę. Poza tym nie wiadomo, czy ona to odwzajemnia i czy nie doświadczy się ośmieszenia.

Nie wiem, czy miłość jest mi potrzebna

Wielu mężczyznom związek w ogóle nie przechodzi przez głowę, ponieważ panicznie boją się utraty wolności. Bliskość ich przeraża. Życie singla jest takie fajne. Warto się jednak zastanowić dwa razy, zanim odpuścisz sobie kobietę, w której się zakochałeś, bo takie uczucie i taka niewiasta mogą się już więcej nie trafić.

Mógłbym nic nie jeść, tylko myśleć o niej

To klasyczny objaw zakochania niezależny od płci. Gdy się zakochujemy, druga osoba staje się dla nas całym światem. Nie potrafimy przestać o niej myśleć. Na dalszy plan schodzą przyjaciele, hobby i praca.

Ciekawe, co doradziłby mi mój kumpel

Mężczyźni na ogół nie radzą się swoich kumpli w sprawach sercowych, bo to takie niemęskie, ale wielu z nich intryguje zdanie kolegi.

Ona jest moim ideałem

Gdy się zakochujemy, idealizujemy drugą osobę. W ogóle nie ma w tym nic zaskakującego. Dlatego gdy mężczyzna zaczyna w ten sposób myśleć o jakiejś kobiecie, to znak, że wpadł jak śliwka w kompot.

Moje libido szaleje

Gdy mężczyzna się zakocha, chciałby cały czas uprawiać romantyczny seks ze swoją kobietą. Faceci często w ten sposób wyrażają swoją bliskość i tworzą więź z partnerką.

Dodaj komentarz