Moda

Jakie buty najlepiej pasują do jeansów?

Jakie buty najlepiej pasują do jeansów

Jeansy cieszą się ogromną popularnością wśród Polek. Jest to najczęściej wybierany element garderoby. Panie chętnie noszą go na co dzień do pracy i na wyjście ze znajomymi. Jakie buty najlepiej pasują do jeansów?

Szpilki

Jeansy wyglądają dużo bardziej kobieco, gdy założysz do nich szpilki. Idąc na nich, mimowolnie kołyszesz biodrami, co wygląda bardzo seksownie. Mężczyźni wprawdzie w większości preferują sukienki oraz spódnice, ale dobrze dopasowane jeansy w zestawieniu z seksowną bluzką i szpilkami dają efekt wow. Warunek jest jeden, musisz umieć chodzić na szpilkach. Jeśli nie posiadasz tego typu umiejętności, lepiej wybrać wygodniejsze buty niż wyglądać komicznie.

Botki na wysokim obcasie

Jesienią, gdy zrobi się zbyt chłodno na szpilki, sięgnij po botki na wysokim  obcasie. One także wysmuklają sylwetkę i optycznie wydłużają nogi. Ponadto twoja sylwetka zmysłowo się w nich kołysze. Wybierz jednak model, do którego bez trudu wejdzie dół dopasowanych jeansów.

Sandały na obcasie

Jeśli nosisz jeansy wiosną lub wczesną, ciepłą jesienią, możesz zestawić je z sandałami na obcasie, które wyglądają szalenie efektownie. W nich podkreślisz swoją zgrabną stopę, a spodnie zyskają dzięki nim lekkiego, kobiecego charakteru.

Balerinki

Nie zawsze trzeba zestawiać jeansy z butami na obcasie, choć wygląda to dużo lepiej niż w połączeniu z płaskim, wygodnym obuwiem. Czasem można założyć do nich swoje ulubione balerinki i po prostu pójść na kręgle, zakupy czy długi spacer.

Adidasy, gdy jedziesz do lasu

Jeśli jedziesz wypocząć do lasu, najlepiej załóż adidasy. Są one szalenie wygodne i sprawdzą się w nieco trudniejszych warunkach, gdy musisz pokonać nierówny teren i uważać na gałęzie, aby się nimi nie zadrapać.

Dodaj komentarz