Miłość i związki

Jakich cech szukają mężczyźni w przyszłej żonie?

idealna żona

Mężczyźni też mają swoje wymagania, zwłaszcza przy wyborze kobiety, z którą zwiążą się na poważnie. Nic dziwnego, w końcu ślub to istotne wydarzenie w naszym życiu. Nie da się go dzielić z kim, kto nie spełnia naszych podstawowych oczekiwań. Jakich cech szukają mężczyźni w przyszłej żonie?

Pewność siebie

Kobieta, która zna swoją wartość to prawdziwy skarb. Nie obraża się o każdy drobiazg, nie szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie jest chorobliwie zazdrosna i nie wymaga od partnera, aby ten ciągle podnosił jej samoocenę. Poza tym kobiety pewne siebie są odważniejsze w łóżku i nie chcą uprawiać seksu pod kołdrą, gdyż w pełni akceptują swoje ciało. Pewność siebie sprawia, że biorą z życia to, czego pragną. Jeśli chcą pocałować swojego mężczyznę, to po prostu to robią.

Jakich cech szukają mężczyźni w przyszłej żonie? Niezależność

Jeśli po prostu nie umiesz czegoś zrobić i prosisz mężczyznę o pomoc, to nie ma w tym nic złego. Nie przesadzaj jednak i nie wiś na męskim ramieniu niczym mimoza, która z niczym sobie nie radzi. Faceci chętnie służą pomocą, ale wszystko ma swoje granice. Mężczyzna na pewno nie ucieszy się, jak będziesz wzywała go do każdej czynności. Jeśli nawet sama nie umiesz uruchomić pralki, opłacić rachunków, porozmawiać ze swoją mamą, żeby nie odwiedzała was codziennie, to znaczy, że nie dorosłaś jeszcze do roli partnerki.

Poczucie humoru

Mężczyźni lubią żartować i cieszą się, gdy kobieta rozumie ich dowcipy. Nie ma nic gorszego od wiecznie obrażonej księżniczki, której trzeba tłumaczyć, że nie miało się nic złego na myśli. Poza tym uśmiech na twarzy kobiety jest niezwykle pociągający.

Chęć eksperymentowania w łóżku

Nie chodzi od razu o to, że kobieta ma zgadzać się na wszystko i w sypialni koniecznie muszą pojawić się zabawki  znane z Greya.  Musisz wykazać się większą otwartością podczas erotycznych igraszek. Mówić wprost o tym, co lubisz i chcesz spróbować. Zaszaleć od czasu do czasu z bielizną, przebraniami czy zmienić pozycję, miejsce do uprawiania seksu – to nie jest wielka filozofia, a dostarcza wam obojgu mnóstwo frajdy.

Kobiecość

Mężczyźni cenią sobie zaradne i pewne siebie kobiety, ale lubią też, gdy podkreślamy różnice, które istnieją między płciami. Długie włosy, makijaż, dopasowana sukienka, pończochy i szpilki naprawdę potrafią zdziałać cuda.

Dodaj komentarz