Seks

Jaki wygląda seks po trzydziestce?

seks po trzydziestce

Seks po trzydziestce może być równie ekscytujący jak erotyczne igraszki świeżo upieczonych studentów. Tak naprawdę to właśnie z wiekiem kobiety nabierają ochoty na intymność i bliskość fizyczną. Wcześniej często brakuje nam pewności siebie, w głowie wciąż do głosu dochodzą kompleksy.

Regularny seks

Po trzydziestce z reguły mamy stałego partnera, a to oznacza regularny seks. Tak, lubimy się często kochać z tym jedynym. Wreszcie możemy robić to tak często, jak tylko chcemy, bo znaleźliśmy swoją drugą połówkę.

Seks pełny zabawy

Seks po trzydziestce to często eksperymenty – jesteśmy tak seksualnie rozbudzone, że chcemy oddać się erotycznym igraszkom w nietypowych miejscach. Blat kuchenny, wanna, samochód – każde z tych miejsc jest dobre, aby się w nim kochać. Na dodatek chętnie bawimy się w seksowne przebieranki i poznajemy nowe pozycje.

Każda chwila jest dobra na seks

Seks po trzydziestce często jest dużo bardziej spontaniczny. Wolny kwadrans zamiast przeznaczać na sprzątanie i inne obowiązki, rezerwujemy na erotyczne uciechy. W końcu czy może być coś bardziej przyjemnego niż szybki numerek ze stałym partnerem?

Film jest dużo nudniejszy od seksu

Po trzydziestce filmy, seriale i inne czasopożeracze nie są już tak atrakcyjne dla kobiet. Nagle odkrywamy, że lepiej przeznaczyć tę godzinkę na namiętny seks na kuchennym blacie. Mamy wielki apetyt na erotyczne igraszki, w pełni akceptujemy swoje ciało i chcemy dostarczać mu przyjemności. Partner nie musi nas specjalnie namawiać na seks.

Seksualne odrodzenie i fantazje erotyczne

Seks po trzydziestce jest dużo bogatszy, ponieważ często służy realizacji fantazji erotycznych, które nieustannie pojawiają się w naszych głowach. Nagle odkrywamy, że seks może być naprawdę ekscytujący.

Dodaj komentarz