Seks

Jaki gadżet zamiast klasycznego masażera?

Jaki gadżet zamiast klasycznego masażera

Wibrator to jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych. Nie należy zatem dziwić się, że podczas swojej pierwszej wizyty w sklepie z akcesoriami dla dorosłych większość kobiet wybiera właśnie tę zabawkę. Rynek zmysłowych gadżetów oferuje jednak wiele innych, mniej lub bardziej wymyślnych akcesoriów. Co wybrać zamiast tradycyjnego masażera? Poniżej zamieszczamy kilka ciekawych propozycji.

Niewibrujący wibrator

Czyli po prostu – dildo. To jeden z najprostszych gadżetów erotycznych. Z wyglądu do złudzenia przypomina wibrator, ale w odróżnieniu od niego nie wibruje. W tym przypadku, o swojej rozkoszy decyduje przede wszystkim sama użytkowniczka (lub mężczyzna kontrolujący doznania swojej partnerki). Nie należy jednak kojarzyć tego gadżetu z nudą. Scenariuszy, w których można go wykorzystać jest naprawdę wiele! Może przydać się, gdy Ty i Twój partner chcecie urozmaicić grę wstępną. Idealnie nadaje się do odgrywania różnego rodzaju scenek. Okaże się też niezastąpione, gdy oboje chcecie wkroczyć do świata zbliżeń BDSM. To również ciekawe urozmaicenie wieczorów spędzanych w pojedynkę.

Kulki gejszy

Kolejny gadżet na naszej liście nie jest żadną nowością. Kulki gejszy, bo o nich mowa, były znane w Japonii już w IV wieku! Są one obecne w sypialniach po dziś dzień. Podobnie jak w przypadku poprzedniego gadżetu, kulki gejszy można stosować w trakcie gry wstępnej, ale doskonale sprawdzą się też podczas stosunku.

Nie można nie wspomnieć, że kulki gejszy to jeden z najpożyteczniejszych gadżetów. Pierwotnie, nie miały one służyć zwiększaniu doznań. Były bowiem przyrządem wspomagającym efekty treningu mięśni dna miednicy. W rezultacie, ich stosowanie przyczynia się do poprawy zdrowia intymnego i przyjemności płynącej ze zbliżeń.

Masażer łechtaczki

Nasza kolejna propozycja to wibrator, ale w zupełnie innej formie. Masażery łechtaczki zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły pobudzać najbardziej wrażliwy na erotyczne bodźce obszar kobiecego ciała. Występują w niezliczonych odmianach i wariantach. Niektóre idealnie nadają się do gry wstępnej, ale istnieją też masażery połączone ze specjalną uprzężą. Taki gadżet możesz mieć nie tylko podczas „rozgrzewki”, ale także w trakcie stosunku. Intensywne pobudzanie łechtaczki spotęguje odczuwaną rozkosz i zapewni Ci niezapomniane doznania.

Oczywiście dobór gadżetu odpowiedniego do swoich preferencji jest kwestią bardzo indywidualną. W razie wątpliwości można skorzystać z porady sprzedawców w sklepach dla dorosłych, bądź eksperymentować na własną rękę. Dobrym pomysłem jest także przejrzenie Internetu, zwłaszcza kobiecych for internetowych. Opinie użytkowniczek z pewnością ułatwią wybór danego produktu. Na stronach wysokiej jakości sklepów online z gadżetami dla dorosłych również znajdziemy artykuły pełne porad od ekspertów. Z pewnością warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z nimi przed dokonaniem zakupu.

Komentarze (4)

Lanza

2 tygodnie temu

Mamy tyle ciekawych rozwiązań. Jak jakiejś kobiecie nie odpowiada wibrator, to może sobie sprawić masażer łechtaczki.

Goplana

2 tygodnie temu

Mamy tyle ciekawych rozwiązań dla kobiet, jeśli chodzi o gadżety erotyczne. Kulki gejszy też zmniejszają ryzyko NTM.

Zostaw komentarz