Seks

Jak zyskać pewność, że ona ma ochotę na seks?

jak zyskać pewność że ona ma ochotę na seks

Zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy ona na pewno ma ochotę na seks z tobą. Nie masz za dużego doświadczenia z kobietami. Wydaje ci się, że tego pragnie. Albo wręcz przeciwnie, uważasz, że traktuje cię jak przyjaciela. Nie chcesz się jednak zbłaźnić ani stracić okazji. Nie wyobrażasz sobie sytuacji, że dążysz do czegoś więcej, a wtedy ona odskakuje z krzykiem. Nie chcesz ryzykować odrzucenia. Pragniesz też uniknąć sytuacji, gdy tracisz okazję na intymną i pełną szczęścia znajomość. Podpowiadamy, jak zyskać pewność, że ona ma ochotę na seks.

Powiedz jej, w czym chcesz ją zobaczyć

Od tego zacznij. Opisz jej, w czym chciałbyś ją zobaczyć. Np. załóż dziś obcisłe szorty i bluzkę na ramiączkach. Chciałbym zobaczyć cię w krótkiej, czerwonej sukience. Niech to będzie coś na tyle konkretnego, byś mógł jasno stwierdzić, czy wzięła pod uwagę twoją sugestię. Jeśli ona założy dokładnie to, o co prosiłeś, to znaczy, że chce ci się podobać, być dla ciebie seksowna. To bardzo dobry znak.

Pochwal ją, że wygląda w tym kusząco

Doceń jej starania i powiedz, że wygląda w tym kusząco/seksownie, jeśli taki był jej cel, ucieszy się. Jeśli zareaguje bez entuzjazmu lub poczuje się nieswojo, to może jednak za szybko na seks, ale jednak chce być dla ciebie atrakcyjna fizycznie.

Zażartuj, złap ją w pasie i nie puszczaj

Powiedz coś śmiesznego, złap ją w pasie i zapytaj, co sądzi o twoim dowcipie. Oczywiście nie puszczaj jej potem. Kobiety, gdy nie mają ochoty na seks, nie będą chciały, abyś je obejmował w tym miejscu. Jeśli natomiast chcą się z tobą kochać, to nie tylko nie będą się wyrywały, ale same się do ciebie przytulą, obejmą cię.

Zwróć uwagę na jej bieliznę

Kobieca bielizna mówi sporo o jej intencjach. Jeśli jest seksowna, to znaczy, że bierze pod uwagę scenariusz, że ją zobaczysz podczas seksu. Jeśli natomiast kobieta wybrała coś zwyczajnego, np. cielisty stanik bez śladu koronki, to raczej zakładając go, nie myślała o wspólnej nocy. Jeśli ma na sobie opiętą bluzkę, to możesz czasem zobaczyć prześwitującą koronkę.

Odgarnij włosy i pocałuj w ramię lub szyję

To bardzo erotyczny gest, ale jeszcze dość bezpieczny. Dzięki niemu przekonasz się, jakie są jej rzeczywiste intencje. Odgarnij jej włosy z ramienia, po czym pocałuj w ramię lub szyję. Jak jej się to spodoba, to znak, że możesz działać dalej.

Złap pod biustem

Teraz możesz ją objąć pod biustem, a nawet zacząć go dotykać przez ubranie. Jeśli nie ma ochoty na seks, od razu cię zastopuje, ale jeśli ma, zacznie czuć pulsujące podniecenie.

Zacznij opuszczać ramiączko

Mamy lato, więc kobiety często zakładają sukienki i bluzki na ramiączkach. Opuść jedno ramiączko podczas pocałunków i sprawdź jej reakcję. Jeśli nie zaprotestuje, możesz iść dalej i zacząć ją rozbierać oraz pieścić.

Dodaj komentarz