Seks

Jak zbudować w niej napięcie erotyczne, które w końcu eksploduje?

jak zbudować w niej napięcie erotyczne

Budowanie napięcia erotycznego to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić w relacji z kobietą, którą jesteś zainteresowany. Gwarantujemy, że jeśli ona odwzajemnia twoje uczucia, podejmie temat i będzie dążyła do bliskości z tobą. Jak zbudować w niej napięcie erotyczne, które w końcu eksploduje?

Dzięki budowaniu napięcia seksualnego ona zacznie ci okazywać emocje

Chcesz sprawdzić, czy kobieta jest tobą zainteresowana? Czy masz u niej szansę na coś więcej? Chciałbyś, aby oszalała na twoim punkcie tak jak ty na jej?  Musisz nauczyć się budować napięcie erotyczne. Rób to z wyczuciem i w kulturalny sposób, aby ona zacznie płonąć z pożądania i pokaże ci w jednoznaczny sposób, że jest zainteresowana czymś więcej. Wtedy ty wykorzystasz okazję.

Wiesz, co lubią kobiety? Gdy w subtelny sposób pokazujesz im, że widzisz w nich erotyzm.  Odpuść sobie wulgarne teksty z netu. To nie o to chodzi.  Napięcie erotyczne możesz budować na dwa sposoby – za pomocą słów i za pomocą gestów.  Jeśli chodzi o słowa, to możesz je przemyśleć i wysłać w postaci SMS-a lub wiadomości na Messengerze.

Ona stanie się czuła i troskliwa, jeśli ją rozbudzisz. Dodaj jej odwagi do działania

Budowanie napięcia erotycznego ma jeszcze jedną zaletę. Możesz skłonić kobietę do otwarcia się bez większego ryzyka ze swojej strony. Kobiety, w których wyzwalasz seksualne napięcie, jeśli są tobą zainteresowane, odpowiadają ci w jednoznaczny sposób. Na dodatek same zaczynają okazywać ci uczucie, pisać do ciebie, przytulać się, całować, trzymać cię za rękę. Kobieta często potrzebuje tylko odrobiny erotycznego napięcia, by zacząć ci okazywać swoje uczucia, bo wcześniej zwyczajnie boi się to zrobić.  Tak naprawdę nic nie ryzykujesz, faceci mają genetycznie uwarunkowaną tendencję do prowadzenia rozmów z podtekstem. Jej koledzy pewnie nie raz wysyłali jej dziwne obrazki i walili dziwne teksty w ramach żartów.

Poproś ją o zdjęcia, zapytaj o dzisiejszy strój

Jak zbudować erotyczne napięcie za pomocą słów, gdy ze sobą piszecie? Możesz zapytać, co ma dziś na sobie albo poprosić ją o wysłanie zdjęcia. Możesz rzucić od niechcenia, że śniła ci się dzisiaj w nocy w bardzo ładnej sukience. Nie chodzi o to, aby wysyłała ci nagie zdjęcia, ale takie normalne. Już sama twoja prośba o zdjęcie wywołuje w niej podniecenie i erotyczne fantazje z tobą w roli głównej. Możesz zapytać, jakie buty ma dziś na sobie, jaki ma kolor szminki itp.  To nie jest nic jednoznacznego, ale kobietę rozpali do czerwoności.

Dotykaj ją w seksualny sposób, wykorzystując preteksty

Możesz rzucić, że chętnie zobaczysz ją na żywo w tej sukience, spódniczce itp. i że wybierasz się na spacer, jak chce, może do ciebie dołączyć. Na spacerze spróbuj ją złapać za plecy w miejscu, gdzie łączą się z pośladkami, np. mówiąc: uważaj, gdy obok będzie przejeżdżał rowerzysta. Muskaj jej ramion, nóg, szyi. Korzystaj z pretekstów. Np. w ramach żartów przerzuć jej włosy na plecy, popraw wisiorek etc. Zobaczysz, że ona pozytywnie na to zareaguje i sama zacznie cię obejmować, całować, trzymać za rękę.

Ona będzie miała wielki apetyt na seks z tobą

Zobaczysz, że w końcu erotyczne napięcie zbudowane dzięki twoim niewinnym wiadomościom, subtelnemu dotykowi, będzie musiało eksplodować. Ona będzie miała  na ciebie wielką chrapkę. Przygotuj się na to, że będzie dążyć do seksu. Może po prostu usiąść na tobie okrakiem i zacząć cię całować, przytulać się do ciebie.

Dodaj komentarz