Miłość i związki

Jak zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa?

jak zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa to najistotniejszy czynnik przy budowaniu związku. Miłość nie wystarczy, jeśli mężczyzna nie umie zapewnić nam poczucia bezpieczeństwa. Niestety, coraz więcej panów ma z tym problem i zachowuje się fatalnie. Nasze mamy stwierdziłyby, że kimś takim w ogóle nie warto zaprzątać sobie głowy. Jak zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa?

Odprowadzanie do domu

Doczekałyśmy takich czasów, że dziś naprawdę trudno o dżentelmena. W ogóle nie ma w tym niczego oryginalnego, że większość kobiet marzy o facecie, który wieczorem odprowadzi je do domu. Krótko mówiąc, nie pozwoli na to, aby kobieta sama chodziła po zmroku, narażając się na niebezpieczeństwo. Paradoksalnie to właśnie takie drobne gesty zdradzają wartość faceta i pokazują nam, czy warto się z nim związać. Jeśli facet o nas nie dba, nie odwiezie do domu, nie przyjdzie po nas, gdy idziemy gdzieś razem wieczorem, to warto się dwa razy zastanowić, czy chcemy się z nim związać.  Owszem, kobiety dziś piastują takie sama stanowiska w pracy jak mężczyźni, ale to nie oznacza, że nagle poradzimy sobie z oprychem na ulicy. Jesteśmy dużo słabsze fizycznie i dlatego dobrze mieć przy swoim boku prawdziwego mężczyznę, który z własnej woli nas odprowadzi do domu.

Bronienie jej w większym gronie przed zaczepkami

Twój kolega przeholował, zaczyna jej rzucać erotyczne propozycje, obmacuje ją lub wyzywa od idiotek? To nieważne, że jesteście kolegami. Teraz nadeszła pora, abyś wykazał się jako mężczyzna i go uspokoił. W ogóle nie chodzi o to, abyś był agresywny i chętny do bitki. Masz być jednak zdecydowany, gdy ją obmacuje, to odrywasz jego łapy i mówisz, żeby przystopował, bo inaczej pogadacie.  Kobieta potrzebuje faceta, który w razie potrzeby jest w stanie rzeczywiście stanąć w jej obronie. Nie masz wylatywać jak Filip z konopi i od razu bić delikwenta, chyba że sytuacja tego wymaga. Ale np.  na jego durne teksty, najlepiej odpowiedzieć słownie, ale zdecydowanie.  Pierwsza reakcja powinna być zawsze słowna, chyba że musisz go jakoś oderwać od swojej kobiety.

Uważanie na jej bezpieczeństwo na spacerze

Jeśli idziecie gdzieś tylko we dwoje, np. na spacer, to ona z pewnością doceni takie oryginalne, a zarazem drobne gesty, jak to, że chwycisz ją za rękę, gdy ma buty na obcasie. Wiadomo, jak krzywe są polskie chodniki. Można się na nich potknąć. Jeśli chwycisz ją za dłoń lub obejmiesz w pasie, gdy gdzieś idziecie, to ona poczuje, że dbasz o jej bezpieczeństwo. Zawsze będzie ci łatwiej ją złapać, gdy się potknie o wystającą płytkę chodnikową.

Przytulanie

Kobiety czują się bezpiecznie przy mężczyznach, którzy często je przytulają. Ważne, aby robić to dość zdecydowanie i długo. Przytulając kobietę do siebie całym sobą, dajesz jej poczucie bezpieczeństwa. My po prostu lubimy czuć, że mamy przy sobie prawdziwego faceta i czujemy się wspaniale, gdy znajdujemy się w jego silnych, męskich ramionach.

Dodaj komentarz