Miłość i związki

Jak zaimponować facetowi?

jak zaimponować facetowi

Zwykle skupiamy się na tym, czym faceci imponują kobietom, ale przecież my także mamy coś do zaprezentowania i niekoniecznie jest to piękna figura czy uroda. Jak zaimponować facetowi i zrobić na nim piorunujące wrażenie?

To mi imponuje!

Faceci imponują kobietom swoją siłą, muskulaturą czy inteligencją. Mogłybyśmy wymienić jeszcze mnóstwo cechy, czy zachowań, które robią dobre wrażenie. Odwróćmy jednak stronę i zastanówmy się nad kobietami. Równie dobrze mogą one imponować facetom. I pewnie pierwszą waszą myślą jest ładna buźka czy duży biust. Zachowaniem też można wzbudzić podziw i zainteresowanie drugiej strony. Wcale nie trzeba epatować golizną czy wielkimi piersiami. Jak zaimponować facetom? Sprawdźcie, co takiego robi na nich wielkie wrażenie!

Nietypowe zainteresowania

Świat byłby nudny, gdyby wszyscy interesowali się tym samym, dlatego to, co oryginalne i nietypowe zawsze przyciąga. Ciekawe zainteresowania to wielki plus. Kobieta, która ma nietypowe zajęcie, będzie dla faceta atrakcyjna i interesująca. Ludzie z pasjami nie nudzą się, dążą do rozwoju, a to jest godne podziwu. Nic dziwnego, że takie osoby wręcz przyciągają do siebie potencjalnych adoratorów. Warto mieć nietypowe hobby, które sprawia, że życie nabiera kolorów. Takim zajęciem może być ekstremalna jazda na rowerze czy prowadzenie audycji radiowej w amatorskiej rozgłośni radiowej.

Determinacja

Silne kobiety zawsze robią wrażenie na mężczyznach. Niektórych odstrasza upór i determinacja, ale równie poukładany facet z pewnością to doceni. Nie chodzi nam o dążenie do celu po trupach, ale wytrwałość i ciężką pracę. Jeśli nie idziemy na łatwiznę, tylko staramy się osiągnąć sukces wysiłkiem, należy nam się uznanie. Takie osoby świetnie radzą sobie w życiu, więc dla faceta, kobieta tego typu będzie dobrą kandydatką na twardo stąpającą po ziemi partnerkę.

Gotowość na wyzwania

Kobiety, które są gotowe na wyzwania, jakie stawia im życie, są dla mężczyzn atrakcyjne. Facetom imponuje to, że kobieta wybiera się w samotną podróż czy decyduje się podjąć jakieś wyzwanie. Potrafi przełamać swoje słabości i jest otwarta na wszystko, co nowe. Lubi eksperymentować i odkrywać świat. Nie ma dla niej nic strasznego.

Życiowa zaradność

Dla wielu z nas to pewnie normalne, że potrafimy gotować czy piec, załatwić sprawę w urzędzie czy nawet naprawić coś w mieszkaniu. Zaradność życiowa to dość pożądana cecha. Śmiało możemy nią zaimponować innym. W dzisiejszych czasach wiele jest osób, które zupełnie nie radzą sobie z prozaicznymi problemami. Jeśli więc jesteś kobietą, która jest samodzielna i nie należy do typu księżniczek, przesiadujących całe dnie na kanapie, w oczekiwaniu na księcia, na pewno znajdziesz faceta, który w pełni to doceni.

Pozytywna energia

zainteresowaniaWyobraźmy sobie dwie kobiety stojące obok siebie. Jedna jest uśmiechnięta i pełna energii, a druga naburmuszona. Która zrobi większe wrażenie na facecie? Nie oszukujmy się, wiadomo, że właśnie ta pierwsza. Dlatego warto myśleć pozytywnie i z optymizmem kroczyć przez życie. Pierś do przodu, uśmiech na ustach i niech dobra energia roznosi się jak najdalej stąd!

Katarzyna Antos

Komentarze

pati25

4 lata temu

Wiele jest takich cech w kobiecie,które imponują mężczyznom.Mężczyźni zwracają uwagę na zachowanie kobiety.Bądźmy więc uśmiechnięte,cieszmy się a zwrócimy uwagę faceta

Zostaw komentarz