Miłość i związki

Jak zachowuje się kobieta, gdy mężczyzna ją irytuje swoim zachowaniem?

Jak zachowuje się kobieta, gdy mężczyzna ją irytuje swoim zachowaniem

Kobiety reagują różnie na męskie irytujące zachowanie, jednak istnieją pewne punkty zbieżne, którym dzisiaj przyjrzymy się w artykule.  Prawda jest taka, że wielu mężczyzn nie widzi nic złego w swojej postawie. Podczas gdy nas doprowadza do łez i smutku. Jak zachowuje się kobieta, gdy mężczyzna ją irytuje swoim zachowaniem?

Strzela focha i jest oschła

Mężczyzna często nie wie, dlaczego kobieta jest oschła, nie chce się przytulać, całować, zdawkowo odpisuje na wiadomości, niewiele mówi. Sprawia wrażenie zdenerwowanej i nieźle wkurzonej, ale on nie wie, o co chodzi. Zapewne o to, że znowu zrobił coś, czym sprawił jej przykrość. Nie przytulił jej, gdy tego oczekiwała, dowalił jej jakimś komentarzem, nie raczył odebrać telefonu, w ogóle się o nią nie stara i nie zabiera jej w żadne romantyczne miejsca.

Ciche dni, a nawet tygodnie

Ona po prostu się nie odzywa i jest w tym diabelnie konsekwentna.  A to wszystko wynika ze złości na faceta, który nie umie się spotkać i zadzwonić. Ona stwierdza, że ma go serdecznie dość, nie będzie jej ciągle upokarzał. Ona sobie odpuszcza kontakt z nim. Milczenie to też odpowiedź na dowolne niewłaściwe zachowanie, flirtowanie z innymi, wzbudzanie zazdrości, nieodbieranie telefonu etc.

Robi na złość

Kobiety lubią też robić facetowi na złość. On je wkurza, więc ubierają się tak, jak same lubią.  Chodzą ze znajomymi na imprezy, spotykają się ze swoimi kolegami. Gdy ona robi na złość, z pewnością jest o coś zła na faceta.

Dystansuje się

Ona nie okazuje czułości ani pożądania. Ba, bardzo często przestaje się interesować facetem.  W ten sposób nabiera zdrowego dystansu do jego osoby i zachowania. Kobiety bardzo często mają dość faceta, który jest wiecznie niezdecydowany, ciągle ich unika, nie potrafi ich adorować i okazywać im szacunku.

Szuka szczęścia gdzie indziej

Panie często słuchają porad swoich przyjaciółek, które im powtarzają, że zasługują na coś więcej. Przypominają im, że gdzieś tam czeka mężczyzna, który będzie je szanował, adorował i zachowywał się właściwie. Nade wszystko będzie okazywał zainteresowanie, na jakie zasługują.

Dodaj komentarz