Miłość i związki

Jak zachęcić kobietę do wprowadzenia zmian?

Jak zachęcić kobietę do wprowadzenia zmian

Kobiety do wprowadzenia zmian należy zachęcać poprzez budowanie pozytywnych emocji i przyjaznej atmosfery. Kobiety nie lubią czuć się atakowane. Nie znoszą krytyki i złośliwości. Jak zachęcić kobietę do wprowadzenia zmian?

Chcesz, by częściej dzwoniła

Najlepiej będzie, jak sam do niej zadzwonisz, porozmawiasz z nią na różne tematy i przy pożegnaniu dodasz, że byłoby miło usłyszeć jej głos. Kobieta wówczas wie, że lubisz z nią rozmawiać i nie masz nic przeciwko dzwonieniu, aby pogadać na różne tematy, w tym takie prozaiczne, jak jej minął dzień.

Chcesz, by inicjowała spotkania

To zabierz ją na romantyczny spacer, mocno przytul na koniec i pocałuj. Powiedz, że bardzo miło spędziliście razem czas i chcesz to powtórzyć. Może jeszcze raz przyjdzie ci inicjować spotkanie, ale gdy ona otrzyma jasny komunikat pod koniec spotkania: było miło, to kiedy powtórka? To sama zacznie ci proponować wyjścia.

Chcesz, aby okazywała ci czułość

Sam zacznij to robić. Przytul ją,  pocałuj, trzymaj za rękę, obejmuj w pasie, gdy jesteście w większym towarzystwie. Gdy w końcu sama cię przytuli lub pocałuje, to powiedz jej: ale to było miłe. W ten sposób pokazujesz jej, gdzie leżą twoje granice.

Chcesz ją namówić do większej otwartości

Nie krytykuj jej, gdy jest otwarta. Powiedz jej, że lubisz, gdy mówi ci wprost, co ją wkurza i cieszy. Możesz też sam być wobec niej bardziej otwarty, to działa jak iskra powodująca pożar. Najpierw ty dużo mówisz, jesteś otwarty, a potem ona odwdzięcza ci się tym samym.

Chcesz, aby ubrała to, co lubisz

Zamiast wyskakiwać z tekstem, że nie lubisz tego czy tamtego, zapytaj dlaczego nie nosi tego, co lubisz. Np. dlaczego nie zakładasz szpilek, wyglądałabyś w nich super?  Wtedy ona ci powie, że np. nie umie trafić na wygodne buty i masz wtedy przestrzeń do działania. Możesz jej zaproponować, że razem poszukacie takich wygodnych. Możesz też zaproponować poszukiwania sukienki, w której będzie  czuła się komfortowo lub spodni, w których poczuje się kobieco i wygodnie.

Chcesz ją przekonać do wypróbowania innego koloru

Zapytaj ją, dlaczego go nie nosi. Może się okazać, że go nie lubi, ewentualnie, że nie pasuje do jej typu urody. Ale to, co nie pasuje jej jako bluzka, bo np. czyni jej rysy twarzy nijakimi, może sprawdzić się jako dół stroju. Jeśli chodzi o kłócenie się z kolorem skóry, to czasem wystarczy dobrać cieplejszy lub chłodniejszy odcień dopasowany do typu urody.

Dodaj komentarz