Seks

Jak zachęcić ją do większej otwartości podczas seksu?

jak zachęcić ją do seksu

Jeśli chcesz, aby kobieta była bardziej otwarta podczas seksu, nie bała się krzyczeć, jęczeć, mówić, gdy robisz coś dobrze, musisz ją do tego zachęcić poprzez odpowiednią atmosferę. Pamiętaj, że kobiety też mają swoje blokady. Nie wiedzą, co lubisz i co może cię zdenerwować, dlatego ich inicjatywa jest dość uboga. Dźwięki, jakie wydają, także są ograniczone, a ty przez to nie wiesz, czy w ogóle jej się podobało. Jak zachęcić ją do większej otwartości podczas seksu?

Poczucie bezpieczeństwa

Niech poczuje się przy tobie bezpiecznie i swobodnie. Możesz tego dokonać w prosty sposób. Gdy jesteście razem, często ją dotykaj, przytulaj, trzymaj za rękę. Ona dzięki temu poczuje się przy tobie dużo pewniej i nie będzie taka skrępowana. Pamiętaj, że kobiety potrzebują czasem więcej czułości niż ty.  Przed seksem, w ramach gry wstępnej warto ją dużo przytulać, jednocześnie całując. To najprostsza metoda, aby poczuła się przy tobie bezpiecznie.

Komplementy

Mów jej miłe słowa, niech poczuje się przy tobie atrakcyjna, to zawsze pomaga pozbyć się skrępowania. Gdy prawisz kobiecie komplementy, to usuwasz z jej głowy czarne myśli, które skutecznie zatruwają życie.

Pozytywnie reaguj

Jeśli ona wykaże się jakąś inicjatywą, zacznie wydawać z siebie jakieś dźwięki, reaguj pozytywnie.  Tak samo, gdy mówi, żebyś nie przestawał, bo to jej się bardzo podoba. Musisz jej pokazać, że chcesz od niej otrzymywać jakieś informacje zwrotne i nie masz nic przeciwko, aby czasem wyszła z jakąś inicjatywą.  Gdy coś pójdzie nie tak, nie złość się na nią, tylko obróć całą sytuację w żart i ją pocałuj lub przytul.

Zabawa na co masz ochotę

Możesz ją zachęcić do większej wylewności poprzez zabawę. Możecie np. zagrać w na co masz ochotę. Gdy jedna strona zdradza swoje pragnienia, druga je realizuje, a potem działa to też w drugą stronę. Dzięki temu lepiej poznacie swoje potrzeby i ciała.  A przy kolejnej wspólnej nocy możecie wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Zamknij drzwi i zadbaj, aby nikt wam nie przeszkadzał

Kobiety często nie dają oznak, że jest im dobrze, bo boją się, że ktoś je usłyszy. Krępują się obecnością innych osób i tym, że nagle może ktoś wejść. Dlatego zamknij drzwi, włącz muzykę, to ją otworzy na większą wylewność.

Mocno ją przytul na koniec

Dla kobiet bardzo istotne jest to, jak facet kończy. Chodzi o to, byś przytulił ją po seksie, aby poczuła się przy tobie bezpieczna i miała pewność, że nie zrobiła nic złego. Jak się odwracasz lub wychodzisz, ona zaczyna się obwiniać, że zrobiła coś nie tak i zachodzi w głowę, o co chodzi.

Dodaj komentarz