Seks

Jak zachęcić faceta do pieszczot różnych części ciała?

jak zachęcić faceta do pieszczot różnych części ciała

Kobiety często narzekają, że dla mężczyzn liczy się tylko pochwa. Najchętniej zerwaliby z nich tylko dolną część garderoby, w sensie majtki, bo spódniczkę niekoniecznie, po czym od razu z marszu przystąpili do penetracji. Podczas gry wstępnej to właśnie pochwie poświęcają najwięcej uwagi tak, jakby inne części ciała w ogóle nie istniały. Tymczasem kobiety chcą być pieszczone nie tylko tam na dole. Mają wiele stref erogennych, którym chciałyby, aby mężczyzna poświęcił należytą uwagę. Jak zachęcić faceta do pieszczot różnych części ciała?

Nie przestawaj, bo jest mi dobrze

Gdy mężczyzna w końcu zawędruje w te rejony, które chcesz, aby pieścił, nie pozwól mu ich zbyt szybko opuścić.  Możesz mu zawsze szepnąć do ucha, aby np. nie przestawał cię całować w szyję lub w usta, bo jest ci dobrze. On chce, abyś przeżywała rozkosz w jego ramionach, dlatego też raczej wysłucha twojej prośby. Możesz też dodać, że jest ci tak dobrze, kiedy dotyka twoich piersi, ud, ugniata pośladki. Powiedz, że masz ochotę na więcej.

Połóż jego rękę tam, gdzie chcesz, aby cię dotykał

Jeśli chcesz, aby zajął się twoimi udami, to połóż jego rękę właśnie na tej części ciała. Pragniesz, aby wypieścił twoje piersi, bo masz ochotę przeżyć orgazm sutkowy? Przesuń jego rękę na swój biust. Gwarantujemy, że załapie, o co ci chodzi. Mężczyźni lubią taką komunikację, bo jest dla nich prosta i czytelna.

Pieść go tam, gdzie chcesz być pieszczona

Jeśli chcesz, aby on pieścił twoją szyję i piersi, możesz sama mu zafundować taką sesję. Jeśli chcesz się z nim całować, zainicjuj to. Chcesz na nim usiąść okrakiem i się miło poocierać, jednocześnie całując, to zrób to. Możesz też zająć się jego udami, jeśli chcesz, aby on zajął się twoimi. Tutaj powinna zadziałać zasada lustra. Skoro ty sprawiasz mu przyjemność, to i on odwdzięcza ci się tym samym.

Erotyczne gry pomogą ci spełnić seksualne pragnienia

Zagrajcie w erotyczne gry. Niech każde z was napisze na kartce 6 fantazji, pieszczot, pozycji etc., które chce wypróbować. Druga strona niech rzuca kostką i realizuje to, co sama wyrzuciła. To świetna okazja, by doczekać się np. pocałunków w szyję, pocałunków piersi etc. Oczywiście w erotycznych grach obowiązuje zasada rewanżu.

Dodaj komentarz