Miłość i związki

Jak wzbudzić zazdrość w byłym facecie?

wzbudzić zazdrość

Po rozstaniu nie warto płakać i użalać się nad sobą. Skoro straciłaś faceta, najwyraźniej nie był ciebie wart. Nie docenił tego, co miał, więc pora na to, by uświadomił sobie, co tak naprawdę stracił. Mamy na to kilka sposobów! Jak wzbudzić zazdrość w byłym facecie? Przekonaj się sama!

Siła Internetu

Żyjemy w czasach, kiedy nasze życie toczy się w dużej mierze w sieci. Na portalach społecznościowych dzielimy się wycinkami z naszej codzienności. Znajomi oglądają zdjęcia, śledzą nasze profile, więc wiedzą co się u nas dzieje, nawet jeśli nie utrzymujemy z nimi stałego kontaktu. Podobnie jest z byłymi. Eks może trafić na twoje nowe zdjęcie i co wtedy? Jeśli chcesz wywołać u niego nutkę zazdrości, pragniesz pokazać, że wcale nie rozpaczasz nad zerwaną znajomością – wiemy, jak tego dokonać!

Uśmiech proszę!

Uśmiech zawsze działa. Dodaje pewności siebie, atrakcyjności i urody, dlatego warto się uśmiechać, także do zdjęć. Fotki, na których prezentujesz szeroki uśmiech z pewnością zostaną dostrzeżone na Instagramie czy Facebooku. Zamieszczaj jak najwięcej zdjęć, na których się uśmiechasz. W końcu nie masz czasu na płacz, tylko cieszysz się życiem i wypatrujesz na horyzoncie nowej miłości. Ona z pewnością gdzieś tam na ciebie czeka.

Kocham jedzenie

Uwielbiamy zdjęcia jedzenia, a jeszcze bardziej atrakcyjne są zdjęcia, na których czaimy się na pizzę czy inne danie. Jest w tym trochę tajemniczości. Możesz być na kolacji z nowym ukochanym. Poza tym, udowadniasz takimi publikacjami, że masz gdzieś wszystkie diety. Cieszysz się życiem i smakujesz je, kiedy tylko masz na to ochotę. A faceci lubią dziewczyny, które nie przejmują się dietami. Twój były facet z pewnością wspomni chwile, kiedy zabierał cię na kolacje, albo będzie żałował, że nigdy na takową cię nie porwał.

Zdjęcie ze zwierzakiem

Zwierzęta potrafią być urocze. Słodki szczeniak czy twój ukochany kot może okazać się wymarzonym towarzyszem do zdjęcia. Dobry kadr pokaże, jaka jesteś troskliwa i opiekuńcza. Potrafisz odpowiednio zająć się zwierzętami, więc dla ludzi też masz w sobie mnóstwo miłości i czułości. A eks może teraz tylko pomarzyć, byś go przytuliła i pocałowała. Gwarantujemy, że widząc takie zdjęcie, urodzi się w nim zazdrość.

Ale atrakcje

dziewczynaZdjęcie z galerii sztuki? Wernisaż wystawy, a może koncert ulubionego artysty? Wrzuć zdjęcie do sieci! Niech twój były wie, że nie marnujesz czasu na smutki, świetnie się bawisz i robisz to, co kochasz. Korzystasz z wszelkich atrakcji. W końcu masz mnóstwo czasu na wyjścia z przyjaciółmi i poznawanie nowych ludzi. Takie zdjęcia mówią, że masz bogate życie towarzyskie i rozrywkowe. I tego się trzymaj! A o byłym zapomnij i otwórz się na to, co nowe!

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz