Miłość i związki

Jak wyzwolić w niej czułość?

jak zachęcić kobietę do okazywania czułości

Kobiety coraz trudniej okazują czułość mężczyźnie, na którym im zależy. Niestety, coraz więcej pań ma za sobą kiepskie doświadczenia. Boimy się cierpienia, zranienia. Wiemy, jak faceci potrafią czasem zareagować agresją na próbę przytulenia się. Niektórzy czułe gesty postrzegają wręcz jako infantylne. Trochę się w tym gubimy. Nigdy nie wiemy, co o przytulaniu myśli facet, z którym się spotykamy. Jeśli trafiłeś na kobietę, która z jednej strony wydaje się tobą mocno zainteresowana, z drugiej nie okazuje ci czułości, podziwu, pożądania etc., to znak, że musisz ją trochę ośmielić. Jak wyzwolić w niej czułość?

Traktuj ją tak, jak chcesz, aby ona traktowała ciebie

Jeśli brakuje ci czułości ze strony kobiety, możesz ją tego nauczyć. Zaproś ją na spacer, do siebie na wieczór czy gdziekolwiek indziej. Ważne, abyś od początku stworzył odpowiednią atmosferę. Przytul ją mocno na powitanie i pocałuj w policzek. Gdy przepuszczasz ją w drzwiach, obejmuj jej plecy. Gdy razem coś oglądacie, przytul ją. Okazuj jej czułość także po seksie i rano po przebudzeniu. Uwierz, zrobisz to raz, a przy następnym spotkaniu, na które umówisz się od razu, ona sama zacznie ci okazywać czułość. Ona musi uzyskać prosty komunikat: lubię się przytulać i całować, nie robię tego dla seksu, dlatego, gdy dostałem to, co chciałem, dalej się przytulam i całuję.

Gdy zrobi coś miłego, pokaż, że tobie się to podobało

Pamiętaj, kobiecie jest trudno wyjść z inicjatywą. Ona boi się kompromitacji i twojego niezadowolenia. Gdy cię przytuli, pocałuje lub chwyci za rękę, pokaż, że to ci się podoba. Wiemy, że tobie jako facetowi jest ciężko okazywać emocje, ale jej jest jeszcze ciężej zrobić krok do przodu, bo ma w pamięci wszystkich typów, którym chodziło tylko o jedno. Możesz powiedzieć, gdy cię pocałuje: to było miłe, albo nastawić w żartach drugi policzek. Gdy się przytuli, od razu obejmij ją ramieniem albo pocałuj ją w głowę lub czoło. Zobaczysz, to zaprocentuje. Gdy zrobisz te kilka kroków, ona sama zacznie się do ciebie tulić.

Mów jej miłe rzeczy

Jeśli powiesz jej coś miłego, np. komplement nt. wyglądu, jej talentów, okażesz jej podziw, to pozytywne emocje do ciebie wrócą. Kobieta zobaczy, że ci się podoba, to odważy się powiedzieć, co ją w tobie kręci. Dzięki temu poczujecie się dla siebie atrakcyjni, a to jest ważne przy budowaniu głębszej znajomości. Podziwiając ją, sprawiasz, że ona też zaczyna cię doceniać na głos. Naprawdę to tak działa. Zasada wzajemności jest naprawdę bardzo prosta i warto ją wykorzystać przy pobudzaniu kobiety do okazywania czułości.

Gdy mówi ci miłe rzeczy, okaż zadowolenie

Jeśli ona się odważy i powie ci coś miłego, to pokaż jej swoje zadowolenie. Możesz ją wtedy po prostu przytulić lub pocałować. Na pewno zachęci ją to do większej szczerości. Kobiety często nie wiedzą, jak zareagujesz na pewne rzeczy. O wiele łatwiej przychodzi im przytulanie przyjaciółki, mówienie jej komplementów i wyrażanie podziwu, bo ona reaguje w sposób przewidywalny.

Pokaż jej, że jej pragniesz

Możesz powiedzieć w trakcie gry wstępnej, że zawsze cię kręci, kiedy ma na sobie spodnie/sukienkę/spódnicę. Zobaczysz, że to ją otworzy na szczere wyznania, dzięki którym wasz seks będzie jeszcze lepszy. Ona zacznie ci mówić, czego pragnie, chwalić za to, co sprawia jej przyjemność. Zacznie otwarcie wyrażać pożądanie pod twoim adresem. Pamiętaj, że gdy to zrobi, musisz jakoś zareagować. Na żywo jest to łatwe, wystarczy ją namiętnie pocałować. Gdy wyśle ci pikantną wiadomość, zawsze możesz odpisać: ale mnie rozochociłaś. Nie każdy jest mistrzem sekstingu i jeśli cię to krępuje, nie musisz odpisywać w podobnym tonie, ale zawsze możesz jej odpisać: też cię pragnę, też o tobie myślę/śnię, to wspaniała perspektywa.

Dodaj komentarz