Moda

Jak wystylizować nudne ubrania?

Jak wystylizować nudne ubrania

Niektóre ubrania wydają się po prostu bardzo zwyczajne. Tak jest w przypadku małej czarnej, białej koszuli, jeansów, jednolitego kolorystycznie kombinezonu, białego T-shirtu. Jak wystylizować nudne ubrania?

Nudne ubrania mają jedną zaletę, zawsze wyglądają okej i łatwo można je ze sobą zestawić, nie kłując nikogo w oczy. Mają też jedną wadę. Część z nas nie lubi nudnego, bezbarwnego looku z ich udziałem. Na szczęście można temu zapobiec. Podpowiadamy, jak tchnąć trochę życia do prostych stylizacji.

Zwykłe jeansy

Nie ma w nich nic oryginalnego ani zachwycającego.  W takich spodniach wyglądamy jak 90% kobiet na ulicy. A nie każda z nas chce się zlewać z otoczeniem. Aby jeansy nie wyglądały nudno, załóż do nich gorset, który nada stylizacji odrobinę drapieżności. Jeśli to twoim zdaniem zbyt odważne rozwiązanie, możesz założyć koszulę, ale nie tradycyjnie, tylko wiążąc ją nad brzuchem. Wygląda to seksownie i nadaje pazura stylizacji.

Mała czarna

Czarna, prosta sukienka ponoć jest idealna na każdą imprezę. Prawda jest taka, że bez odpowiedniej stylizacji wygląda po prostu nudno. Warto przełamać ją jakimś kolorem, np. wprowadzając czerwone czy chabrowe szpilki. Dorzucając do sukienki kolorową torebkę. W chłodniejsze dni na sukienkę można narzucić jeansową, krótką kurtkę w kolorze miętowym. Aby mała czarna wyglądała lepiej, czasem wystarczy zwykły pasek, nawet jeśli jest czarny, to złota lub srebrna sprzączka robią swoje. Do tego możesz spróbować opuścić jedno ramiączko sukienki, a taka półhiszpana już nie jest nudna.

Jednolity kolorystycznie kombinezon

Narzuć na niego kolorową kurtkę jeansową, załóż np. czerwone szpilki, zwiąż włosy barwną chustą. Możesz też przepasać go fioletowym czy niebieskim paskiem. Oczywiście kolor dobierasz indywidualnie do sytuacji, chodzi nam o ogólne przesłanie, że kolorowy dodatek zmienia odbiór kreacji.

Biały T-shirt

Też nie wygląda zbyt ciekawie sam w sobie, dlatego dobrze jest go np. związać w węzeł. Wtedy odkrywamy kawałek brzucha, podkreślamy talię i takie zestawienie świetnie komponuje się z jeansami z wysokim stanem.

Dodaj komentarz