Moda

Jak wystylizować jeansową spódnicę?

Jak wystylizować jeansową spódnicę

Jeansowa spódnica stanowi element bazowy w szafach większości z nas. Ma w sobie coś surowego, co pozwala ją dostosować do okazji. W jeansowej spódnicy możemy wyglądać niezobowiązująco, ale też elegancko i bardzo seksownie. Jak wystylizować jeansową spódnicę?

Niezobowiązujące spotkanie

Gdy chcesz wyglądać niezobowiązująco, do jeansowej spódnicy załóż biały, dopasowany T-shirt bez napisów. Możesz też założyć coś kolorowego – czerwony, żółty, zielony czy różowy top, który następnie wpuścisz do spódnicy. Jest to dobra, codzienna stylizacja, którą dla wygody możesz dopełnić balerinkami i prostą, czarną torebką. W takim zestawie pojedziesz do pracy, pójdziesz na zakupy czy spotkanie z przyjaciółką. Jest komfortowo, ale wciąż kobieco.

Podniosła uroczystość

Jeansowa spódnica sprawdzi się też w pracy w urzędzie czy na uroczystym obiedzie u teściów. Wystarczy, że założysz do niej bardziej elegancką bluzkę w kolorze białym, różowym czy jasnoniebieskim. Możesz też zestawić jeansową spódnicę z klasyczną koszulą na guziki i wpuścić ją do środka. Do tego elegancka czarna torebka i cieliste szpilki. W takim zestawie możesz latem wyruszać na oficjalne przyjęcia.

Stylizacja na randkę

Jeansowa spódnica może mieć też swoją bardziej seksowną odsłonę. To idealne rozwiązanie na randkę, gdy chcesz, aby mężczyzna nie mógł oderwać od ciebie oczu. W takiej sytuacji jeansową spódnicę zestawiamy z body, które ma wszyte koronkowe elementy. Dobrze wyglądają też krótkie, odsłaniające brzuch topy oraz seksowne bluzki na ramiączkach z fantazyjnie wyciętym dekoltem. Do tego obowiązkowo szpilki, rozpuszczone włosy i czerwona szminka na usta.

Dodaj komentarz