Moda

Jak wyglądać sexy w jeansach?

jak wyglądać sexy w jeansach

Spodnie nie są typowo kobiecym elementem garderoby. Mężczyźni wolą oglądać nas w sukienkach i spódniczkach. Jednak można prezentować się korzystnie także w spodniach. Jak wyglądać sexy w jeansach?

Dopasowane spodnie

Przede wszystkim wybieraj spodnie, które rzeczywiście dobrze na tobie leżą. Popatrz na ulice, wiele kobiet nosi jeansy, które wiszą im na pupie. Oznacza to, że kupiły albo źle skrojony model, albo za duży na pośladkach. Luz, który tam pozostaje, nie wygląda korzystnie. Unikaj także spodni, które spłaszczają pupę i robią z nich naleśnik. Taki efekt uzyskasz w przypadku wielu biodrówek, źle wszytych kieszeni i czarnych spodni, które wyszczuplają optycznie. Należy także wystrzegać się dzwonów, które deformują sylwetkę oraz jeansów z szerokimi nogawkami.

Kobiece modele, żegnajcie boyfriendy i inne dziwactwa

Wybieraj jeansy z wysokim stanem, wspaniale podkreślają kobiecą sylwetkę. Eksponują zarówno wcięcie w talii, jak i wystające, krągłe pośladki. Staraj się unikać boyfriendów, to spodnie, w których wyglądasz jak młodszy brat swojego faceta, tudzież osoba donosząca jeansy po starszym rodzeństwie. Maja Sablewska w swoim programie często nosi różne dziwne modele spodni. Pamiętaj jednak, że takie jeansy sprawadzają się w telewizji, gdzie chcesz zaskakiwać i szokować. Na żywo oszpecają cię i odbierają ci kobiecość.

Buty na obcasie

Jeansy będą wyglądały dużo mniej męsko, jeśli zestawisz je ze szpilkami lub botkami na wysokim obcasie. Te parę centymetrów naprawdę robi różnicę i sprawia, że twoje nogi wydają się dłuższe, a ty zmysłowo poruszasz się w spodniach. Kołyszące się biodra i pośladki robią wrażenie na większości mężczyzn.

Bluzka z dekoltem

Skoro dół jest mniej kobiecy, trzeba nadrobić górą. Wybierz do jeansów seksowną bluzkę z odpowiednio wyciętym dekoltem. Czerwona bluzka eksponująca biust zawsze nada twojej stylizacji kobiece oblicze. W takim zestawieniu trudno uznać, że wyglądasz zbyt męsko.

Nie zakrywaj pupy tuniką czy swetrem

To jedyny kobiecy atut, który podkreślają jeansy. Zasłaniają bowiem twoje seksowne nogi. Dlatego też nie ukrywaj pupy pod zwojami swetra czy tuniki. Jeansy łącz z krótkimi kurtkami i bluzkami. W ten sposób zyskasz pożądany efekt.

Dodaj komentarz