Seks

Jak urozmaicić pozycję na pieska?

Jak urozmaicić pozycję na pieska

Pozycja na pieska to ulubione rozwiązanie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To właśnie ona pozwala dojść obojgu partnerom w zbliżonym tempie. Dostarcza kobiecie niesamowitych doznań dzięki stymulacji punktu G. Jak urozmaicić pozycję na pieska.

Zadbaj o kolana

Wiele kobiet skarży się, że gdy dłużej klęczy, bolą je kolana i kręgosłup. Możesz sobie pomóc, klęcząc na poduszkach i podpierając się częściowo o jakiś mebel, np. stół.  Warto o tym pomyśleć, bo gdy wyeliminujesz dyskomfort, będziesz cieszyła się prawdziwą rozkoszą. Pozycja na pieska jest szalenie stymulująca.

Spróbuj w innych miejscach

Nie musicie zawsze kochać się na pieska w łóżku, możecie to zrobić na stole, kuchennym blacie etc. Nowe miejsca zawsze dostarczają dodatkowych wrażeń, które są bardzo przyjemne. A o to przecież chodzi, by seks się nie nudził, lecz inspirował.

Stymulacja piersi

Gdy uprawiacie seks na pieska, on ma wolne dłonie, by pieścić twoje piersi. Wiele kobiet bardzo lubi tę formę stymulacji, bo subtelny dotyk sutków potrafi doprowadzić do mega wybuchu rozkoszy, dlatego nie zaniedbujcie tej części ciała.

Lustro

Postawcie je przed sobą, wówczas zniknie odwieczny problem, że pary w pozycji na pieska nie widzę reakcji drugiej osoby na pieszczoty. Ten widok nie tylko upewni was, że obydwoje odczuwacie przyjemność z seksu w pozycji na pieska, ale też dodatkowo was podnieci.

Ruchy okrężne

Gdy on jest w tobie od tyłu, poruszaj miednicą, wykonując ruchy okrężne, obydwoje dzięki temu prostemu rozwiązaniu doznacie cudownych przeżyć.  Twoja stymulacja  będzie intensywniejsza, a i on szybciej dojdzie.

Poduszki pod brzuch

Podłóż poduszki pod brzuch, a twoja miednica zostanie wypięta bardziej ku górze, dzięki czemu stymulacja partnera będzie jeszcze lepsza, bo wniknie on głębiej.

Dodaj komentarz