Gorący temat! Moda

Jak ubrać się w dużym rozmiarze?

sukienki w dużym rozmiarze

Moda plus size, a raczej pasja do niej oraz chęć sprawienia, by kobiety w każdym rozmiarze czuły się wyjątkowo – sklep internetowy TONO to przykład marki, która wymagania swoich klientek stawia na pierwszym miejscu. A wszystko po to, by pytanie „jak ubrać się w dużym rozmiarze”, przestało budzić lęk. W TONO liczy się dobry styl, ale przede wszystkim, dobre samopoczucie.

Gdzie kupić sukienkę plus size?

Jeśli są pytania, na które odpowiedzi są trudniejsze niż może się wydawać, to pytanie będzie na szczycie. Ubrania w dużym rozmiarze być może nie są towarem deficytowym, ale gdy do dużego rozmiaru dodamy jeszcze, że ciuch musi być modny – może pojawić się problem. TONO to internetowy świat plus size, w którym trudne pytania nie istnieją. Tutaj sukienki XXL na wesele czy te zwyczajne, kopertowe sukienki plus size są po prostu standardem. A wszystko to w rozmiarach 42-56. Brzmi jak marzenie? Dodajmy tylko, że ekskluzywna bielizna erotyczna w dużych rozmiarach, spodnie XXL czy koszule na duży biust także mają tutaj swoje miejsce.

ubrania w dużym rozmiarze

Plus size nie  znaczy źle ubrana

A może wręcz przeciwnie? Wielu stylistów powtarza, że ubieranie kobiet w większych rozmiarach to prawdziwe wyzwanie i sprawdzian ich umiejętności. Może właśnie dlatego TONO podchodzi do swoich klientek z ogromnym szacunkiem, ale i podziwem dla ich stylu. Sklep internetowy z odzieżą w dużych rozmiarach to kopalnia inspiracji. Razem z marką, ogromne możliwości stylizacji przedstawiają blogerki, jak i same klientki, które swoimi uwagami tworzą kolejne kolekcje TONO razem z zespołem sklepu. Efekt? Setki zdjęć zadowolonych klientek, które same chcą inspirować kolejne kobiety.

Moda dla puszystych pań?

Dla puszystych, a może bardziej dla plus size? Może być jeszcze moda w dużych rozmiarach. W TONO preferuje się plus size, ale i to bardziej ze względu na podejście do trendów, które wyprzedza te lokalne. Krótkie sukienki czy plisowane spódniczki w połączeniu z trampkami może i nie zdziwią nikogo u dziewczyny w rozmiarze 36. TONO walczy jednak o to, by nie dziwiły, a raczej zachwycały tak samo również w rozmiarze 46 czy 50. Czy to jednak możliwe? Dzięki oryginalnym wzorom i ultra kobiecym fasonom, każda kobieta znajdzie dla siebie wymarzoną sukienkę xxl. Seksowna bielizna damska XXL także nie będzie tu problemem. Ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia. I pewność siebie, o którą TONO walczy od początku istnienia firmy.

Zobacz szczegółową ofertę: TONO.sklep.pl

Tekst partnera

Komentarze

Zostaw komentarz