Moda

Jak tanio ubrać się na wesele?

Jak tanio ubrać się na wesele

Lato to czas, kiedy wiele z nas korzysta z zaproszeń na wesela. Oznacza to spory wydatek, ponieważ parze młodej wypada dać kopertę z pieniędzmi, a na dodatek trzeba zakupić stosowną kreację. Jak tanio ubrać się na wesele?

Drogie sukienki weselne

Suknie weselne są bardzo drogie, ich ceny rozpoczynają się od 300 zł. Nierzadko za wymarzoną kreację trzeba zapłacić nawet 500 zł. Nie ma jednak sensu tyle wydawać na sukienkę z poliestru, czyli taniego, syntetycznego materiału, której nie będziemy mogły nosić na co dzień. Umówmy się, wesela nie zdarzają się co miesiąc.

Wyprzedaże w centrach handlowych

Jeśli chcesz tanio ubrać się na wesele, skorzystaj z ostatnich wyprzedaży w centrach handlowych. Teraz możesz kupić eleganckie sukienki nawet taniej o 70%. Nam udało się w miniony weekend kupić dwie kreacje za 24 zł w znanej sieciówce. Pierwotnie kosztowały 160 zł, czyli były dużo droższe. Owszem, ciężko może być teraz z rozmiarem, zwłaszcza gdy nosisz jeden z popularniejszych.  Ale na pewno znajdziesz coś w dobrej cenie. Na dodatek taka sukienka wcale nie musi być sztuczna, a może być bawełniana i nadaje się do noszenia także na kolacje z mężem.

Eleganckie sukienki prosto z Chin

Jeśli marzysz o typowo księżniczkowej kreacji zbliżonej do tej ze sklepów z odzieżą weselną, zamów ją z chińskiego sklepu online. Nie ma się co czarować, większość tych pięknych sukienek pochodzi z Chin. Ktoś po prostu sprowadza je do hurtowni w Polsce, butiki kupują, narzucają swoją marżę i wychodzi bardzo drogo. Opinii nt. chińskich sklepów z eleganckimi sukienkami szukaj na blogach i vlogach modowych. Tam też możesz zobaczyć filmiki z cyklu Mierzymy i sprawdzić, jak te kreacje wyglądają na dziewczynach. Musisz jednak zamówić kreację z wyprzedzeniem, gdyż paczka dość długo idzie z Chin lub europejskiego magazynu firmy.

Dodaj komentarz