Uroda

Jak szybko wyszczuplić brzuch?

zabiegi na brzuch po ciąży klinika miracki warszawa

Szybkie wyszczuplanie brzucha przed sezonem wakacyjnym nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza gdy zimą pozwoliliśmy sobie na chwile zapomnienia i zgromadziliśmy spory zapas tłuszczyku. Poznaj zabiegi medycyny estetycznej, które szybko i nieinwazyjnie przyspieszą redukcję tłuszczu z brzucha!

Wyszczuplanie brzucha – jak to robić skutecznie?

Zabiegi medycyny estetycznej są bardzo pomocne w szybkim wyszczuplaniu brzucha, ale nie mogą zastępować pełnowartościowej, zdrowej diety i regularnej aktywności fizycznej, które są niezbędne w uzyskaniu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Nie przestrzegając zasad zdrowego stylu życia, nie możemy liczyć na trwałe efekty zabiegów wyszczuplających brzuch. Dlatego jeśli zależy Ci na skutecznym ujędrnieniu skóry i redukcji tkanki tłuszczowej, zadbaj o siebie kompleksowo. Pamiętaj o codziennej aktywności, pij dużo wody i odżywiaj się zdrowo, a żeby przyspieszyć efekty wyszczuplania – skorzystaj z nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Redukcja tłuszczu z brzucha

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby w krótkim czasie zredukować tłuszcz z brzucha, to powinnaś (lub powinieneś) zainteresować się zabiegiem lipolizy laserowej SculpSure. Ten rewolucyjny zabieg pozwala na pozbycie się około 25% tkanki tłuszczowej w ciągu zaledwie 25 minut. Dzięki nowatorskiej technologii, w której wykorzystano laser diodowy o najwyższym powinowactwie do tkanki tłuszczowej, można zlikwidować nawet najbardziej oporne depozyty tłuszczu (a jak wiadomo, te znajdujące się w okolicach brzucha są wyjątkowo „nieczułe” na tradycyjne metody odchudzania).

Ujędrnianie brzucha

Wśród nieinwazyjnych zabiegów na brzuch i boczki na szczególną uwagę zasługuje zabieg Schwarzy, którego działanie przypomina nieco trening mięśni, ale wykonywany w przyspieszonym tempie. Istotna różnica między tradycyjnym treningiem, a Schwarzy jest taka, że podczas zabiegu wyszczuplającego na brzuch, nasze ciało się nie męczy, więc może wykonać o wiele większą pracę w bardzo krótkim czasie. System ten wykorzystuje działanie pola elektromagnetycznego do stymulacji mięśni brzucha. Po wykonaniu zalecanej serii zabiegów (około ośmiu) można spodziewać się wzrostu napięcia i wzmocnienia mięśni. Przy okazji następuje też redukcja zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Brzuch staje się bardziej płaski, a mięśnie wyraźnie zaznaczone.

Zabiegi na brzuch po ciąży

Powrót do pełnej sprawności po ciąży wymaga czasu i cierpliwości, ale też systematycznej pracy. Na pewno nie można robić nic na szybko, także w kwestii wyszczuplania brzucha. To naturalne, że w okolicach talii po ciąży zostaje nadmiar tkanki tłuszczowej, a skóra jest bardziej zwiotczała. Wiele kobiet ma też trudności z kontrolowaniem mięśni brzucha. Aby odzyskać figurę sprzed ciąży, powinnyśmy działać kompleksowo. Priorytetem powinno być pełnowartościowe odżywianie oraz regularna aktywność fizyczna. Dodatkowo warto wspomagać się zabiegami medycyny estetycznej.

Świetnie sprawdzą się wspomniane wcześniej: lipoliza laserowa oraz zabieg Schwarzy. Jeżeli jesteś jeszcze w trakcie karmienia piersią, postaw na jeszcze bezpieczniejszy zabieg na brzuch po ciąży – endermologię. Dzięki połączeniu podciśnienia i rolmasażu zabieg ten poprawia krążenie krwi i limfy, usprawnia metabolizm komórkowy oraz stymuluje produkcję kolagenu. Dodatkowo powoduje rozluźnienie mięśni brzucha oraz ujędrnienie wiotkiej skóry. Seria zabiegów endermologii pozwala więc na redukcję tkanki tłuszczowej oraz obkurczanie skóry na brzuchu.

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na wyszczuplenie brzucha, to skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy dobiorą dla Ciebie indywidualną terapię.

Komentarze (4)

Lanza

1 tydzień temu

Takie zabiegi na brzuch po ciąży to świetne rozwiązanie. Nie zawsze dietą i ćwiczeniami da się wszystko naprawić.

Zostaw komentarz