Seks

Jak szybko rozgrzać faceta?

Jak szybko rozgrzać faceta

Spotykasz się z mężczyzną, który bardzo pociąga cię fizycznie i chciałabyś z nim znaleźć się w łóżku? Podpowiadamy, jak szybko rozgrzać faceta. Uważaj tylko, bo te propozycje rozpalą także ciebie;)

Powiedz mu w miejscu publicznym, że nie masz na sobie bielizny

Mężczyźni to wzrokowcy, ale też reagują na tak sugestywne wyznania. Świadomość, że nie masz pod spodem majtek czy stanika, działa bardzo pobudzająco na wyobraźnię faceta. Gdy jesteście w miejscu publicznym, będzie chciał jak najszybciej znaleźć miejsce odpowiednie do erotycznych igraszek.

Kup mu ananasa

I powiedz, że musi zjeść kilka kawałków, bo masz ochotę wieczorem na słodką zabawę, a po ananasie jego sperma zyska przyjemne walory smakowe. Jesteśmy pewni, że ci nie odmówi ani ananasa, ani erotycznych igraszek wieczorem.

Stań przed nim w samej bieliźnie i z krawatem

Następnie zacznij zabawiać się krawatem, przytykając go do swojego ciała. Możesz nim przejechać także między nogami. On ma tylko patrzeć na twoje niegrzeczne zabawy. Gwarantujemy, że nie usiedzi na miejscu.

Napisz mu niegrzecznego SMS-a

Np. że jesteś dzisiaj bardzo mokra tam na dole, bo nieustannie o nim myślisz i masz na niego wielką ochotę. To z pewnością zadziała na jego wyobraźnię i po pracy wróci prosto do domu, aby się z tobą spotkać.

Usiądź na kuchennym blacie

Zrób to, gdy masz na sobie tylko krótką spódnicę i nie założyłaś wcześniej żadnej bielizny. Usiądź z rozchylonymi nogami i spójrz wymownie na faceta, z pewnością nie będzie potrafił ci odmówić i tej nocy czeka cię namiętny seks.

Pocałuj go namiętnie

Rzuć się na niego podczas pocałunku, niech to będzie bardzo namiętny, francuski pocałunek, w którym wasze języki uprawiają dzikie harce. Gwarantujemy, że po czymś takim on będzie miał ochotę na dużo więcej.

Załóż na siebie jego koszulę, pod którą będziesz naga

To bardzo podniecający widok dla większości mężczyzn. Panowie uwielbiają tę świadomość, że kobieta ma na sobie ich koszulę, która dotyka jej seksownego, całkowicie nagiego ciała.

Wypnij się na podłodze, udając, że coś  upuściłaś

To szalenie podniecający widok dla większości mężczyzn. W związku z tym wykorzystaj swoje atuty, wypnij się na podłodze, mając na sobie kusą, opiętą spódnicę podkreślającą twoje pośladki, a jego doprowadzisz do erotycznego wrzenia.

Powiedz, że dzisiaj kochacie się w bieliźnie

Bo taką masz fantazję, a w kluczowym momencie tylko rozsuniecie majtki na bok, aby on mógł wejść w ciebie i wypełnić cię rozkoszą.  Taka niegrzeczna perspektywa z pewnością rozpali go do granic wytrzymałości.

Wyślij mu erotyczną fotkę na zachętę

Niech rozgrzeje jego wyobraźnię i nastroi go na wieczór pełny cielesnych uciech. Gwarantujemy, że po pracy bardzo szybko trafi pod twój adres. Panowie są bowiem bardzo niecierpliwi.

Dodaj komentarz