Seks

Jak sprawić, by seks był jeszcze bardziej romantyczny?

Jak sprawić, by seks był jeszcze bardziej romantyczny

Romantyczny seks zbliża was do siebie i cementuje waszą relację. To doskonały sposób na wyrażenie uczuć do drugiej osoby. Kobiety większą frajdę czerpią z romantycznego seksu, gdyż są bardzo wrażliwe na dotyk. Co ciekawe, wielu mężczyznom także podobają się erotyczne igraszki obfitujące w czułość. Jak sprawić, by seks był jeszcze bardziej romantyczny?

Szepcz czułe słówka do ucha

To nie musi być nic wyuzdanego, możesz być po prostu sobą i powiedzieć to, co czujesz. Wyszepcz mu do ucha, jak bardzo lubisz jego zapach, który doprowadza cię do szaleństwa. Mężczyzn bardzo mocno kręci kobiecy szept, u wielu powoduje wręcz ciarki na plecach.

Postaw na jasne komunikaty

Powiedz mu, jak bardzo kochasz je dotyk, namiętne pocałunki i poproś, aby nie przestawał cię całować. Możesz mu też powiedzieć, że uwielbiasz wpatrywać się w jego długie rzęsy. Pamiętaj, że twoje słowa muszą płynąć prosto z serca, inaczej twój fałsz zostanie natychmiast obnażony.

Zwracaj się do niego po imieniu

Psycholodzy wykazali, że ludzie lubią, gdy inni zwracają się do nich po imieniu. Mów zatem do niego: Tomku, zaraz dojdę, tak bardzo kręci mnie, gdy mnie całujesz.  On potrzebuje jasnego komunikatu, co ci się podoba. Chce też wiedzieć, że to on jest sprawcą twojej przyjemności.

Subtelny dotyk

Mężczyźni, wbrew pozorom, też lubią być delikatnie gładzeni i muskani. Postaw na subtelny dotyk, a dostarczysz mu doznań, jakich nigdy nie dostarczył. Faceci raczej przywykli do mocniejszych pieszczot czy silniejszego dotyku.

Pieść nietypowe miejsca

Całuj jego obojczyk, plecy, żuchwę, brzuch, uda. Pokaż, jak bardzo go kochasz i w pełni akceptujesz. Mężczyźni też potrzebują takich drobnych gestów.  Pocałunki w nietypowe miejsca ciała okażą się dla niego miłą niespodzianką, czymś, czego nigdy się nie spodziewał.

Dodaj komentarz