Miłość i związki

Jak sprawić, by kobieta pokochała cię jeszcze mocniej?

Jak sprawić, by kobieta pokochała cię jeszcze mocniej

Spotkałeś kobietę, w której się zakochałeś i chciałbyś wejść z nią w związek? Jeśli zależy ci na trwałej relacji opartej na uczuciu, musisz przyswoić sobie pewne informacje. Z nimi dużo łatwiej będzie ci nakierować znajomość z kobietą na związek. Podpowiadamy, jak sprawić, by kobieta pokochała cię jeszcze mocniej. Pielęgnując uczucia, sprawiasz, że liczysz się dla niej tylko ty.  Wbrew pozorom można tego dokonać, uświadamiając sobie pewne sprawy.

Dlaczego ona okazuje tyle zainteresowania przyjaciółkom?

Kobiety czują się najszczęśliwsze, gdy w ich organizmie dochodzi do wyrzutu oksytocyny, zwanej też hormonem przywiązania. Dzięki niej przeżywają minihaj i jest im naprawdę cudownie. Zapewne zauważyłeś, że ona ma bardzo bliską i specyficzną relację z przyjaciółkami. Spotkania z nimi są dla niej bardzo ważne, podobnie jak rozmowy telefoniczne. Wynika to z faktu, że kobiety nawzajem potrafią obdarowywać siebie  gestami, które przyczyniają się u nich do wyrzutu oksytocyny. Zatem przywiązują się do siebie i wspólny wypad na zakupy daje im niewyobrażalne szczęście, podobnie jak rozmowa telefoniczna. Dlatego paniom łatwiej prowadzić życie singielki, bo one zawsze mają obok siebie kogoś, kto powoduje wyrzut oksytocyny. U mężczyzn nie jest tak różowo.

Po pierwsze, przytulanie

Wiesz, kiedy  kobieta się w tobie zakochuje? Wtedy gdy dajesz jej oksytocynę i minihaj.  Nie ma w tym nic oryginalnego, otóż jest. Kobietom najbliżej do tych mężczyzn, którzy potrafią w pełni zaspokoić ich potrzeby.  Kobiety potrzebują przytulania, dużo przytulania. Bardzo często stwierdzamy, że kochamy tego faceta, bo on ciągle nas przytula, czujemy się przy nim szczęśliwe i bezpieczne.

Dlaczego kobieta po seksie jest wkurzona?

Inną czynnością, która przybliża kobietę do mężczyzny, jest trzymanie za rękę, obejmowanie w pasie, pocałunek w usta, ale ten w policzek też się liczy.  Krótko mówiąc, czuły dotyk ma magiczną moc. Dlatego kobieta tak bardzo się wkurza, gdy nie przytulisz jej po seksie, tylko idziesz do toalety. Zaniedbujesz bowiem jej najważniejszą potrzebę.  Nie cierpimy czuć się porzucone i wykorzystane.  Dlatego gdy jej nie przytulasz po seksie, ona zamienia się w złośnicę.

Kiedy kobieta dobrze wspomina seks z mężczyzną i pragnie powtórki?

Kobiety seks z mężczyzną oceniają, biorąc pod uwagę jego zaangażowanie i czułość. Nie ma przy tym najmniejszego znaczenia, czy masz doświadczenie seksualne, czy go nie masz. Czy znasz 3 pozycje, czy 300. Czas trwania penetracji i twoja forma także są bez znaczenia. Aby kobieta chciała seksu z tobą i dobrze go wspominała, musisz wzbudzać w niej emocje. Orgazm nie daje kobiecie emocji, tylko twoje zaangażowanie i czułość.  Dobry technicznie, ale mechaniczny seks nie rozkocha kobiety. Ona będzie szczęśliwa, jeśli stworzysz odpowiednią atmosferę. Zabierzesz ją na randkę, przytulisz, wysłuchasz, a następnie przejdziesz do gry wstępnej, będziesz ją przytulał i całował podczas seksu, a po mocno ją obejmiesz i powiesz coś miłego.  Jeśli ona choć raz sama zaproponowała ci seks, to znaczy, że umiesz dostarczać jej emocji. Zapewne chętnie ją wtedy przytulasz i ona czuje się szczęśliwa.  Może musisz po prostu  wdrożyć więcej czułości także poza łóżkiem? Czasem jest tak, że mężczyzna źle interpretuje zachowanie kobiety. Myśli, że ona chce tylko seksu, a nie związku, bo do niego dąży. W rzeczywistości jednak nie chodzi tutaj tylko o rewelacyjny seks, ale też o to, że ona pragnie więcej czułości, a podczas seksu ją dostaje. Wystarczy ją zabrać na spacer i dać jej masę czułości, a zobaczysz, że będzie równie szczęśliwa.

Komplementy też ją do ciebie przywiązują

Komplementy też się liczą. Kobieta chce czuć, że jest dla ciebie wyjątkowa. Tylko zadbaj o to, aby brzmiały miło, kulturalnie i były wolne od wulgarności. Gdy mówisz jej coś miłego, możesz ją na koniec pocałować w policzek. To wzmacnia pozytywny przekaz.

Rozmawiaj i jeszcze raz rozmawiaj

Rozmowy, gdy jesteście do siebie przytuleni, też sprzyjają wyrzutowi oksytocyny i budowaniu bliskości.  Wbrew pozorom kobiety czują się szczęśliwe i mają minihaj, gdy zabierasz je na randki w romantyczne miejsca. Gdy przedstawiasz im swoich znajomych, bo wtedy czują, że są ci bliskie i odgrywają ważną rolę w twoim życiu. Podobnie, gdy dzwonisz, by zapytać, co u nich słychać. Wtedy też czują się dla ciebie ważne.

Gdy ona może na ciebie liczyć

Mogłoby się wydawać, że wyrażanie uczuć poprzez gesty w ogóle nie jest ważne dla kobiet. Tymczasem zakochiwaniu sprzyjają też sytuacje, w których facet stara się pomóc kobiecie i to bez zbędnej zwłoki. Ona wówczas czuje się kochana i wspierana. Jeśli ona zgłasza się do ciebie z problemem czy pytaniem o radę, spróbuj jej od razu jakoś pomóc. Ona wtedy poczuje z tobą silną więź, uzna, że może na tobie polegać.

Na pewno warto okazywać jej uwagę. Jeśli interesujesz się jej życiem, ona poczuje z tobą silną więź. Musisz być dla niej dobry.

Punkty ujemne, kiedy ona się od ciebie oddala

Na co dzień wielu mężczyzn, które oddalają ich od kobiet. Nie oznacza to, że jesteś na straconej pozycji, ale będziesz musiał troszkę popracować nad zmianą obecnej sytuacji.  Jeden z twórców poradników dla kobiet napisał kiedyś książkę, w której kazał paniom odejmować sobie punkty za pewne zachowania względem mężczyzn. Gdyby w tej sytuacji zastosować analogię, to powinieneś odjąć sobie 100 punktów za każdym razem, gdy nie przytulasz jej po seksie, tylko idziesz do łazienki. Kolejne 50 punktów, gdy nie obejmujesz jej w nocy.  50 punktów tracisz także wtedy, gdy nie chcesz jej pomóc i nie może na ciebie liczyć. Za brak zainteresowania jej życiem i regularnej rozmowy odejmij sobie 20 punktów. 90 punktów tracisz, gdy nie okazujesz jej czułości, gdy jesteście razem, nie przytulasz i nie trzymasz za rękę. Za odmowę spotkania także odejmij sobie 50 punktów. Za brak komplementów tracisz 30 punktów.

Jak nadrobić straty?

Swoje straty możesz nadrobić, zaspokajając jej potrzeby, którym towarzyszy wyrzut oksytocyny, zwanej też hormonem przywiązania. Spróbuj robić dobre rzeczy, za które zyskasz punkty, a zobaczysz, że ona z czasem też zacznie traktować ciebie tak, jak sobie tego życzysz.

Dodaj komentarz