Miłość i związki

Jak sprawić, by kobieta poczuła się wyjątkowa?

jak zdobyć kobietę

Każda kobieta chce się poczuć wyjątkowa, to jedno z naszych elementarnych pragnień, którego niezaspokojenie wpływa negatywnie na nasze relacje z mężczyzną. Panowie często go w ogóle nie rozumieją i nie dają nam tego, czego potrzebujemy. Jak sprawić, by kobieta poczuła się wyjątkowa?

Komplementy

Tak, kobiety potrzebują komplementów. Gdy mówisz jej miłe rzeczy, utwierdzasz ją w przekonaniu, że jest wyjątkowa i atrakcyjna w twoich oczach. Oczywiście nie musisz ograniczać się do miłych słów nt. wyglądu, ale nie należy o nich zapominać. Chwaląc bowiem wyłącznie jej charakter, ryzykujesz, że ona uzna, że widzisz w niej tylko koleżankę. Pokaż, że interesuje cię na różnych płaszczyznach, w tym damsko-męskiej.

Przytulanie

Kobiety lubią być przytulane, nie ma w tym niczego oryginalnego. Gdy trzymasz ją w ramionach, ona czuje się bezpiecznie.  Wysyłasz jej wtedy komunikat, że chcesz ją chronić, a broni się rzeczy najcenniejszych, w tym swojego skarbu, którym dla ciebie jest ona.  Kobiety lubią być przytulane. Nie zapominaj o tym! Jeśli przytulisz ją w obecności swoich kolegów, to ten oryginalny gest będzie dla niej znaczył naprawdę wiele.  Spróbuj się na niego zdobyć. Kobieta wówczas widzi, że się jej nie wstydzisz i jest dla ciebie ważna.

Nigdy jeszcze tego nie robiłem/nie jadłem

Pokaż, że z nią robisz coś po raz pierwszy. Np. nigdy nie tańczyłem salsy, ale jeśli chcesz, to  możemy spróbować razem to zatańczyć. Będzie śmiesznie. Robiąc z nią coś po raz pierwszy w życiu, wzmacniasz łączącą was więź. Pamiętaj o tym, że ona chce poczuć się wyjątkowa.

Zrób coś tylko dla niej

Np. pójdź z nią na karaoke,  przygotuj dla niej kolację, to nie musi być nic wyszukanego, ale np. ulubiona sałatka i pocięta bagietka. Niech poczuje, że chciałeś jej sprawić przyjemność. Uruchomisz w niej wówczas pozytywne emocje.

Romantyczne niespodzianki pełne spontaniczności

Zabierz ją na spacer brzegiem rzeki, na łąkę w słoneczny dzień lub do lasu. Zobaczysz, że ona to doceni. Kobiety czują się wyjątkowe, gdy mężczyzna robi dla nich coś romantycznego.

Romantyczny seks

Gdy kochacie się, a nie tylko uprawiacie seks, ona także czuje się wyjątkowa. Przytulaj ją, całuj, pieść i bądź naprawdę delikatny w łóżku, a zobaczysz, że ona seks z tobą uzna za najlepszy w swoim życiu. Panowie, nie trzeba być aktorem porno, by sprostać oczekiwaniom kobiety. Dla nas liczą się zupełnie inne rzeczy.

Zabieranie do kolegów

Nie ukrywaj jej przed światem. Zabierz czasem na spotkanie ze swoimi kolegami. Kobiety nie lubią czuć, że są odstawiane na boczny tor, gdy przychodzi co do czego. Oczywiście nie zabieraj jej wszędzie, masz prawo do prywatności i własnego życia. Jednak na spotkanie w większym gronie, gdzie będą dziewczyny twoich kolegów, chyba możesz ją zaprosić?

Komentarze

Zostaw komentarz