jak rozkochać kobietę

Zastanawiasz się, czy możesz w jakiś sposób sprawić, by ona cię pokochała? Zależy na niej, jest dla ciebie kimś wyjątkowym, ale brakuje ci ciepła z jej strony. Na szczęście to można zmienić, gdy warunki są choć trochę sprzyjające. Jak sprawić, aby kobieta cię pokochała?

Aby wiedzieć, czy jest sens działać, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest między wami chemia. Kobietę, którą do ciebie ciągnie, można rozkochać. Gorzej, gdy widzi w tobie aseksualnego kolegę. Tego nie przeskoczysz.

Zabieraj ją na spotkania

Nie bój się ich proponować. Jeśli nie chcesz wyjść na osobę dopraszającą się spotkań, proponuj je z pozycji silnego faceta. Idę teraz tam i tam, dołącz do mnie. Nie musisz się specjalnie tłumaczyć. Tylko daj jej czas, aby mogła się przygotować do wyjścia. Jeśli ona chce ci się podobać, to nie wyjdzie z domu tak, jak stoi. Spotkanie zawsze proponuj z co najmniej godzinnym wyprzedzeniem. Nie bądź tyranem, jeśli ona potrzebuje godziny na dotarcie do domu i godziny na przygotowanie, to jej daj czas. Tylko przebywając z kobietą, możesz wzbudzić w niej emocje.

Przytulaj ją

Gdy jesteście razem, jak najczęściej ją przytulaj. Możesz korzystać z pretekstów. Np. przytulasz ją i dziękujesz jej za to, że stanęła po twojej stronie w przekomarzankach. Albo przytulasz ją i mówisz, jak ładnie pachnie. Kobiety potrzebują dotyku, a przytulanie potrafi zdziałać cuda. Podobnie działają pocałunki, pocałuj ją czasem, gdy gdzieś idziecie, to bardzo namiętne i romantyczne.

Pokaż się z dobrej strony

Zabierz ją na romantyczną randkę, pokaż, że umiesz coś naprawić, zatańcz z nią, choćbyście obydwoje mieli deptać sobie po palcach. Pomóż koleżance z małym dzieckiem, doradź jej w kwestii ubrań. Kobiety lubią podziwiać mężczyznę i jego zalety. Pokaż, że będziesz dobrym partnerem, np. pomagając jej w czymś lub robiąc jej coś do zjedzenia.

Bądź dla niej dobry

Nie krzycz, nie denerwuj, dużo przytulaj. Bądź wyrozumiały, gdy ma okres, źle się czuje lub coś wam nie wyjdzie w seksie. Okazuj jej pełną akceptację, na kobiety działa to jak magiczna różdżka.

Mów jej komplementy

Kobiety ich łakną, chcą się czuć atrakcyjne w twoich ramionach. Pokaż jej, że dla ciebie jest piękna, mocno cię kręci i naprawdę jesteś z niej dumny, gdy idziecie razem przez miasto, możesz chwycić ją za rękę lub objąć w pasie.

Postaw na romantyczny seks

Nie ma w tym nic oryginalnego, ale mężczyźni często zapominają o tym, że kobiety można rozkochać w sobie, oferując im romantyczny seks. Bądź dla niej czuły i namiętny, pokaż jej, jak jej pożądasz, ale jednocześnie obchodź się z nią delikatnie, pieść ją tak, jak lubi. Całuj, ile wlezie, wybieraj pozycje, w których możecie się przytulać. Absolutnie nie przejmuj się wpadkami, po prostu ją przytul, gdy coś nie wyjdzie. To na kobiety niesamowicie działa.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ