Miłość i związki

Jak sprawdzić, czy to tylko jego koleżanka, czy ktoś więcej?

czy on mnie zdradza

Chyba każda z nas zna ten stan. Facet ma koleżankę, której my ewidentnie nie cierpimy. Chciałybyśmy, aby zniknęła z naszego życia raz na zawsze. Tymczasem wszystko wskazuje na to, iż on naprawdę nie zamierza rezygnować z tej znajomości. Jak sprawdzić, czy to tylko jego koleżanka, czy ktoś więcej?

Ta kobieta działa ci na nerwy. Masz ochotę wyć, kopać w ścianę i ubliżać jej na przemian. Czujesz, że stanowi dla ciebie poważne zagrożenie. Może próbować odbić ci faceta, którego kochasz i włączył ci się tryb obrony terytorium. Zazdrość czasem bywa nieuzasadniona, ale zdarza się, iż nasza intuicja wysyła nam istotne sygnały, których nie powinnyśmy lekceważyć.

Czy coś przed nami ukrywa?

Jeśli facet ukrywa przed nami, że ma koleżankę, z którą spędza czas. Ukradkiem wysyła jej wiadomości, dzwoni do niej etc. To coś tu śmierdzi. Im bardziej stara się ukryć łączącą ich relację, tym gorzej. Rodzi to bowiem zagrożenie, iż postępuje tak, bowiem ma nieczyste intencje. Gdyby ją lubił, to zwyczajnie by nas sobie przedstawił. Jeśli on nie mówi jej o nas, to tutaj także coś nie gra. Po co ukrywa przed nią nasze istnienie?

Czy traktuje ją lepiej niż nas?

Czy to ona jest w centrum jego zainteresowania? Zawsze może liczyć na pomoc o każdej porze dnia i nocy. To dla niej bierze w pracy urlop. To z nią spotyka się pomimo zmęczenia. Jeśli on traktuje ją lepiej niż ciebie, to masz duży powód do niepokoju. Tak nie zachowuje się kochający mężczyzna. Facet, któremu zależy na kobiecie, stawia ją na pierwszym miejscu. Tymczasem on premiuje ją. To ona jest dla niego najważniejsza.

Czy poświęca jej więcej uwagi niż nam?

Jeśli facet ma dla niej więcej uwagi, czasu i serca, interesuje się jej problemami, na każdym kroku podkreśla jej doskonałość, to znaczy, że nie darzy nas takim uczuciem, na jakie zasługujemy. Skoro ona jest dla niego taka ważna, to może z nią powinien spędzić resztę życia?

Czy sprawia wrażenie zafascynowanego jej osobą?

Jeśli on ją podziwia i to pod wieloma względami, sprawia wrażenie zauroczonego i zafascynowanego jej osobą, to znak, że tych dwoje łączy coś, co wykracza poza zwykłe koleżeństwo. Powinnaś uważać lub jak najszybciej zakończyć tę znajomość.

Dodaj komentarz