Miłość i związki

Jak sprawdzić, czy ona cię kocha?

Jak sprawdzić, czy ona cię kocha

Wbrew pozorom  dużo nt. uczuć drugiej osoby może powiedzieć nam zachowanie drugiej osoby. Kobiety dużo lepiej radzą sobie z odczytywaniem całej palety sygnałów. Bez problemu dostrzegają kłamstwo w męskim wydaniu. Widzą, kiedy mężczyzna tylko je lubi, kiedy ich pożąda, kiedy pragnie czegoś więcej, a kiedy nie umie otrząsnąć się z traumy po rozstaniu z eks. Faceci nie posiedli tej umiejętności. Wielu z nich nawet przy ewidentnych sygnałach kobiecego zainteresowania, dochodzi do wniosku, że ona nic nie czuje. Jak sprawdzić, czy ona cię kocha?

Jak sprawdzić, czy ona cię kocha?

Uczucia drugiej osoby można sprawdzić na wiele sposobów. To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla mężczyzn, którzy nie wierzą w słowne deklaracje kobiety. Obawiają się, że ta może ich zwodzić i okłamywać.

Zachęcaj ją do okazywania pozytywnych uczuć

Przede wszystkim musisz zrozumieć jedną zasadę. Twoje testy mają skłaniać kobietę do pozytywnego zachowania. Nijak nie mają jej denerwować, obrażać, niewskazane jest także wzbudzanie zazdrości.  Inteligentna kobieta nie okaże bowiem zazdrości, lecz oleje temat. To zasługa pewności siebie.

Jak można „przetestować” jej uczucia?

Np. sprawdź, czy ona jest gotowa ci pomóc. Czy martwi się twoim stanem zdrowia, tudzież sytuacją w pracy. Sprawdź, czy ona ma ochotę z tobą rozmawiać i sama ciągnie rozmowę. Spróbuj ją gdzieś zaprosić i sprawdzić, czy się zgodzi.  Tak naprawdę istnieje milion sposobów na sprawdzenie jej uczuć. Można wykonać proste testy. O nich przeczytasz poniżej.

Zachęć ją do towarzyszenia ci

Opowiedz jej niby przypadkiem o pewnej imprezie, na którą nie masz z kim pójść. Zobacz, czy zgłosi swoją kandydaturę jako osoby towarzyszącej.  Pamiętaj, że test ma skłaniać ją do dobrych zachowań.

Zaproś ją na spotkanie z przyjaciółmi

Możesz też ją zaprosić na spotkanie ze znajomymi, wtedy zobaczysz, czy chce ich lepiej poznać, czy waszą znajomość  traktuje jako nic nieznaczącą.

Czy zechce cię wesprzeć?

Poproś ją o pomoc w jakiejś sprawie. Jeśli zechce ci pomóc, bądź dobrej myśli. Kobiety chętnie wspierają osoby, na których im zależy.  Jeśli by cię nie kochała, nie byłaby skłonna do poświęcenia swojego czasu na pomoc tobie.

Zasłuż na jej podziw

Gdy jesteście razem zrób coś budzącego podziw. Wówczas zobaczysz, czy ona docenia twój talent i umiejętności, czy nie potrafi nadać im odpowiedniej rangi. Zakochana kobieta podziwia swojego faceta.

Powiedz jej coś miłego

Powiedz jej coś miłego, np. skomplementuj jej wygląd, zachowanie. Zobacz, jak zareaguje. Jeśli będzie zadowolona, z radością cię przytuli lub pocałuje w policzek, możesz być pewny, że jej na tobie zależy.

Zabierz ją na spacer

Zaproś ją na spacer, to dość romantyczne wyjście, podczas którego  możesz jej mówić miłe rzeczy, obejmować w pasie i zbadać jej reakcję. Wyjście do parku ma też jedną zaletę. Widzisz, czy ona chce się do ciebie przytulić z czułością, czy robi to tylko, gdy chce seksu.

Dodaj komentarz