Miłość i związki

Jak sprawdzić, czy kobieta była zadowolona z seksu?

Brak zainteresowania innymi kobietami

Zastanawiasz się, czy jej było z tobą dobrze tak samo jak tobie z nią? Czy wspólny seks stanowi dla niej frajdę? Tak naprawdę wiele da się wyczuć podczas erotycznych igraszek. Ale faceci są często kiepskimi obserwatorami i potrzebują bardziej oczywistych dowodów. Jak sprawdzić, czy kobieta była zadowolona z seksu?

Zobaczyć, jak cię traktuje po seksie

Jeśli po pozwala się przytulać i sama chce się do ciebie przytulać, to znak, że było jej z tobą dobrze. Gdy coś pójdzie nie tak, panie z reguły mają uraz i nie pozwalają się dotykać. Dlatego, gdy nie wiesz, czy było jej z tobą dobrze, to zwyczajnie ją obejmij. Dla zadowolonej kobiety perspektywa dalszego dotyku jest niezwykle przyjemna.

Zapytać, czy ma ochotę na powtórkę

Jeśli było jej z tobą dobrze, to będzie chciała to koniecznie powtórzyć tej samej nocy lub rano. Możesz jej zapytać, czy ma ochotę na powtórkę. Jeśli będzie chętna, to znak, że zaspokajasz jej pragnienia i w jej oczach jesteś świetnym kochankiem. Pamiętaj, że można zrobić wszystko, jak radzą koledzy, a ona będzie niezadowolona. Można też zrobić tylko część rzeczy, a ona będzie miała z tego wielką frajdę. Klucz do sukcesu stanowi trafienie w jej indywidualne preferencje seksualne.

Zapytać, co lubi w seksie z tobą

Niech wskaże konkretne pieszczoty, pozycje lub szczegóły. Jeśli jest jej z tobą dobrze, to od razu powie ci, co ci świetnie wychodzi w łóżku. Przy okazji dowiesz się też, co robić w przyszłości, aby ogień nigdy nie wygasł;)

Zobaczyć, jak reaguje na dotyk i próbę pocałunku

Jeśli jesteś w jej opinii wspaniałym kochankiem, ona pozwoli ci się dotykać, obejmować i całować. Nie przeszkadza jej fakt, że możesz ją całować po to, aby zaciągnąć do łóżka, bo ona też chce seksu z tobą, bo ten jest szalenie przyjemny.

Sprawdzić, jak reaguje na komplementy

Jeśli odnoszą się one do jej walorów fizycznych, a seks z tobą jest boski, to będzie z nich bardzo zadowolona. Jeśli zareaguje w dziwny sposób, obracając kota ogonem, to albo jest nieśmiała i ją zawstydziłeś, albo nie wie, jak wykręcić się z twojej próby dążenia do bliskości.

Dodaj komentarz