Miłość i związki

Jak sprawdzić, czy jesteś dla niej mężczyzną numer jeden?

Jak sprawdzić, czy jesteś dla niej mężczyzną numer jeden

Zastanawiasz się, czy w jej życiu jest ktoś jeszcze. A może nie obawiasz się innych mężczyzn, lecz tego, że ona tak naprawdę nie kocha cię tak mocno jak ty ją? Jak sprawdzić, czy jesteś dla niej mężczyzną numer jeden?

Zaproponuj jej wspólnego Sylwestra

Wówczas zobaczysz, czy zrezygnuje z wyjścia ze swoimi znajomymi i kolegą ze studiów na bal. Jeśli ze wszystkich propozycji wybierze właśnie twoją, możesz być pewny, że traktuje cię priorytetowo.  Kobieta, której zależy, będzie chciała spędzić ten wyjątkowy wieczór właśnie z tobą, nawet jeśli oznacza to wspólne oglądanie filmów czy kolację u ciebie w domu. Jeśli jednak wybierze atrakcyjniejsze wyjście, to widzisz jej niski poziom zaangażowania w waszą relację.

Zaproś ją na kolację w mikołajki

Nie chodzi o to, byś wydawał pieniądze na najdroższą knajpę w mieście, ale o to, byś zaprosił ją do siebie na jakąś pyszną sałatkę do siebie do domu. Możesz zrobić coś prostego do jedzenia, ważne, aby wybrała twoją propozycję. Sprawdzisz w ten sposób, czy w ważne dni w roku jest zainteresowana twoim towarzystwem, czy woli je spędzić w innym gronie.

Zabierz ją na spotkanie ze znajomymi

Wówczas zobaczysz, jak będzie traktowała ciebie. Czy będzie się ciebie trzymała, okazywała ci zainteresowanie, czy skupi się na rozmowie z twoimi znajomymi. Jeśli będzie dla nich miła, ale to tobie poświęci najwięcej uwagi, to znaczy, że jesteś dla niej najważniejszy. To też dobra okazja, aby zachęcić ją do złapania cię za rękę lub przytulenia, zwłaszcza gdy weźmiesz ją na spotkanie z samymi parami.

Poproś ją o pomoc

Wymyśl cokolwiek, w czym mogłaby ci pomóc. Jeśli chętnie to zrobi, to wiedz, że jesteś dla niej ważny. Kobiety nie angażują się w pomoc dla osób, które są im obojętne. Jeśli ona chętnie okaże ci wsparcie, to znaczy, że jej na tobie zależy.

Zasugeruj jej strój na wspólne wyjście

Powiedz, w czym chciałbyś ją zobaczyć podczas wspólnego wyjścia, tylko niech będzie to coś adekwatnego do pogody za oknem. Jeśli ubierze to, co jej zasugerowałeś, to dobry znak. Chce ci się podobać i poważnie traktuje twoje zdanie.

Niech zrobi ci coś do jedzenia

Tylko nie proś o rzeczy zbyt wyszukane. Powiedz jej, co chciałbyś zjeść i zasugeruj, że mogłaby to przygotować na wasze spotkanie. Jeśli ona to zrobi, to znak, że jesteś dla niej bardzo ważny. To prosty sposób na sprawdzenie zaangażowania w waszą znajomość.

Dodaj komentarz