Jak spędzić Sylwestra, mając ograniczone zasoby finansowe

Sylwester to najważniejsza noc w roku, nic dziwnego, że chcemy spędzić ją w wyjątkowy sposób. W końcu godnie trzeba pożegnać odchodzący rok i powitać nowe. Jak spędzić Sylwestra, mając ograniczone zasoby finansowe?

Po pierwsze i najważniejsze, pieniądze nie mają żadnego znaczenia, jeśli chodzi o dobrą zabawę. Można wydać 1000 złotych i być niezadowolonym, a można się świetnie wybawić, inwestując naprawdę niewielkie pieniądze.

Zrób domówkę

Ona nie kosztuje majątku, wystarczy, że jedna osoba ma do dyspozycji wolne mieszkanie lub choćby pokój. Każdy przygotowuje lub przynosi jakąś potrawę. Np. koleżanka ma wino, które dostała w prezencie, więc je wypijecie podczas zabawy. Kolega robi dobre ciepłe dania, a druga koleżanka piecze smaczne ciasta. Niech każdy zrobi coś do jedzenia lub przyniesie coś do picia i w ten oto sposób będziecie bawić się rewelacyjnie, nie ponosząc dużych wydatków.

Karaoke lub taniec

Aby Sylwester był udany, zorganizujcie dla siebie jakąś atrakcję. Możecie np. bawić się, śpiewając karaoke wyświetlane na ekranie laptopa. Możecie też w domu zatańczyć lub obejrzeć razem fajne komedie. Dobra rozmowa też jest mile widziana, podobnie jak żarty. Tak naprawdę klucz do sukcesu tkwi w optymistycznym podejściu do spotkania i zebraniu osób, z którymi naprawdę darzymy się sympatią.

Na domówce też możesz zaszaleć ze strojem i makijażem

To nieprawda, że zaszaleć z sukienką i makijażem możesz tylko na wielkim balu, za który zapłacisz minimum 600 zł od pary. Baw się od samego początku do samego końca, wymyślając dla siebie odpowiednią stylizację.

Koncert na mieście

Możecie też pójść razem na koncert organizowany przez miasto pod gołym niebem. To nieco gorsza opcja, gdy pada i jest naprawdę zimno, ale zawsze da się coś wymyślić, by spędzić ten wyjątkowy wieczór z najważniejszymi osobami w swoim życiu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ