Miłość i związki

Jak rozpoznać, że masz otwartą furtkę?

Jak rozpoznać, że masz otwartą furtkę

Mężczyźni często stanowczo zbyt wcześnie poddają się i rezygnują z kobiety, która jest nimi zainteresowana. Problem leży w tym, że wielu facetów nie umie prawidłowo odczytywać kobiecych sygnałów. Jak rozpoznać, że masz otwartą furtkę?

Ona wykazuje zainteresowanie twoim życiem

Jeśli kobieta czuje coś do mężczyzny, to będzie interesować się jego życiem, hobby, sposobem spędzenia wolnego czasu, wydarzeniami z jego życia. To naturalne, że interesuje nas wszystko, co wiąże się z ukochaną osobą. W przypadku faceta, z którym chcemy przeżyć tylko przygodę, nie interesują nas takie rzeczy.  W przypadku tego jedynego zainteresowanie jest czymś bardzo naturalnym, wszystko, co związane z nim jest tak fascynujące, że nie potrafimy przejść obok tego obojętnie. Mamy gdzieś, co ludzie o tym pomyślą, bo liczy się tylko on.

Pozytywnie reaguje na rozmowy z tobą lub sama je rozpoczyna

Jeśli kobieta chętnie z tobą rozmawia, udziela ci wyczerpujących odpowiedzi, sama zadaje pytania, stara się być miła i zabawna, to z pewnością jej na tobie zależy. Nawet dla przyjaciela nie jesteśmy tak miłe zawsze i o każdej porze, bo czasem zwyczajnie mamy gorszy dzień.

Próbuje różnych form komunikacji z tobą

Jeśli kobieta angażuje różne formy komunikacji do waszych rozmów, to zadaje sobie trudu i angażuje się w tę znajomość. Krótko mówiąc, nie nagrywamy filmików, aby wysłać je zwykłemu koledze. Ale jak nam na kimś zależy, chcemy mu okazać zainteresowanie i zaintrygować rozmową ze swoją osobą, stąd robimy mu zdjęcia, by podpytać go o opinię.

Gdy się widzicie, ona chętnie przytula cię na powitanie i daje całusa

Kobiety bardzo nie lubią dotyku  z mężczyznami, na których im nie zależy. Są wtedy proste jak struna, mało entuzjastycznie nastawione i na pewno mężczyźnie, którego nie darzą żadnym głębszym uczuciem, nie dają całusa w policzek. Widziałeś kiedyś swoją mamę, ciocię, kuzynkę czy siostrę, aby przytulała się do zwykłego kolegi i dawała mu całusa w policzek? No właśnie.

Dużo się do ciebie uśmiecha

Jeśli kobieta dużo się do ciebie uśmiecha, to znaczy, że świetnie czuje się w twoim towarzystwie, dobrze się bawi i darzy cię pozytywnymi uczuciami. Uśmiechem też zachęcamy mężczyznę do działania, przytulenia, złapania za rękę czy pocałunku.

Wysyła ci wiadomości z podtekstem, ale też całkowicie normalne

Powiedzmy sobie wprost, gdyby chciała tylko przyjaźni, nie pisałaby do ciebie wiadomości z podtekstem, ani nie wysyłała seksownych fotek w ubraniu, ale jednak dość sugestywnych.  Gdyby chciała tylko seksu, nie rozpoczynałaby rozmów na neutralne tematy, w tym związane z twoją pasją, bo miałaby je gdzieś. Jej cel byłby jeden i jasno zdefiniowany. Poza tym kobieta, gdy chce tylko seksu, ma naprawdę łatwo. Pamiętajmy, że znalezienie chętnego faceta to żaden problem, wystarczy popatrzeć, ilu idiotów pisze do kobiet wiadomości z niewybrednymi komentarzami w mediach społecznościowych. Zatem nie panikuj, bo ona czasem napisze ci wiadomość z podtekstem. Jeśli to nie są jedyne wiadomości, jakie od niej otrzymujesz, interesujesz ją ty i twoja pasja, twoje życie, to wszystko jest w porządku.

Jeśli odnotowałeś powyższe sygnały, zaproś ją na spacer/kolację/piwo

Mężczyźni często czekają na jakąś bardzo spektakularną formę okazania im zainteresowania. Ta jednak prawdopodobnie nie nadejdzie. Dlatego, gdy zaobserwowałeś u siebie powyższe sygnały, naprawdę nie masz się czego bać. Przed tobą stoi otwarta furtka, wystarczy zaprosić kobietę na wspólne wyjście. Sam wybierz miejsce. Ona z pewnością się zgodzi i przy dobrej atmosferze ona z pewnością zacznie wysyłać bardziej ewidentne sygnały. Jeśli bardzo boisz się odmowy, zaproś ją na spacer lub piwo, to dość neutralne formy. Gdy chcesz dać jej wyraźniejszy sygnał do działania, niech to będzie kolacja w jakimś fajnym miejscu. Nie musisz celować w drogie knajpy, tylko w takie miejsce, gdzie można zjeść bez bycia zaczepianym przez podchlanych typków.

Dodaj komentarz