Miłość i związki

Jak rozpoznać, że dajesz kobiecie poczucie bezpieczeństwa?

Jak rozpoznać, że dajesz kobiecie poczucie bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa stanowi podstawę udanego związku. Kobiety potrzebują go szczególnie mocno, ponieważ są słabsze od mężczyzn, a poza tym poszukują faceta, który będzie w stanie obronić je i dziecko. Jak rozpoznać, że dajesz kobiecie poczucie bezpieczeństwa?

Ona mówi wprost, co myśli

Nie boi się powiedzieć, że jej coś nie pasuje lub co sądzi na dany temat. Jej opinie może nie zawsze ci odpowiadają, ale nie boi się wyrażać wprost swoich potrzeb oraz obiekcji. Nie zgadza się na wszystko i potrafi powiedzieć dlaczego. Sprzeciw też wymaga odwagi i poczucia bezpieczeństwa, ona musi wiedzieć, że nic jej za to nie zrobisz.

Nie boi się do ciebie odzywać i wychodzić z inicjatywą

Jeśli kobieta zaczyna czuć się przy tobie swobodnie i bezpiecznie, zaczyna częściej wychodzić z inicjatywą. Mężczyźni tego na ogół nie rozumieją, dlaczego ona czasem w ogóle nic nie proponuje, a kiedy indziej odzywa się dość często. Klucz do sukcesu tkwi w odpowiednim zachowaniu faceta. Jeśli on nie utrudnia kontaktu, zawsze pozytywnie reaguje na jej wiadomości i inicjatywę, jest naprawdę miły, to kobieta czuje się bezpiecznie, składając mu różnego rodzaju propozycje. Jeśli on analogicznie nie odpisuje, jest zły, że ona zawraca mu głowę, to ona zaczyna się bać do niego odzywać i przestaje przejawiać jakąkolwiek inicjatywę.

Lubi się do ciebie przytulać

Jeśli czuje się przy tobie bezpiecznie, będzie się do ciebie tulić. Kobiety tak już mają, że nie przytulą się do kogoś, kogo się boją, nie są pewne jego reakcji. Jeśli ona ci ufa i czuje się przy tobie bezpiecznie, będzie się do ciebie tulić.

Ufa ci w łóżku

To, czy kobieta ma do ciebie zaufanie, najczęściej wychodzi w życiu erotycznym. Panie unikają seksu z mężczyznami, którym nie ufają. Nie pozwalają sobie też na intymniejszy dotyk. Krótko mówiąc, trzymają go na dystans. Jeśli ona lubi seks z tobą i nie masz problemów z zachęceniem jej do niego, to ci ufa.

Chętnie spotyka się z tobą w osamotnionych miejscach

Wie, że w razie czego ją obronisz. Jeśli ona zaczyna mówić, że nie pojedzie tam, bo to odludzie, to wiedz, że nie ufa ci na tyle, by powierzyć ci swoje bezpieczeństwo. Jeśli natomiast zawsze chętnie ci towarzyszy, niezależnie, czy miejsce jest odludne, czy nie, to ufa ci.

Nie ma oporów, by poprosić cię o pomoc

Wie, że nie przyjmiesz negatywnie jej prośby. Nie ma oporów, by wrócić się akurat do ciebie. Zapewniasz jej poczucie bezpieczeństwa i wie, że może na ciebie liczyć.

Dodaj komentarz