Seks

Jak rozpalić faceta w kilka chwil?

jak rozpalić faceta

Trafiłaś na świetnego faceta, który bardzo cię kręci. Zastanawiasz się, jak go rozpalić w kilka chwil?  Podpowiadamy, jak tego dokonać. Tak naprawdę wystarczy subtelna gra, by osiągnąć to, czego pragniesz.

Popraw bieliznę

Popraw spadające ramiączko od stanika lub majtki, a on z pewnością w mig poczuje się rozpalony i gotowy na erotyczne igraszki z tobą w roli głównej. Pamiętaj, zabawa z bielizną to podstawowa umiejętność zawodowej uwodzicielki, którą przecież chcesz zostać;)

Gdy patrzysz mu prosto w oczy i nie spuszczasz wzroku jak pierwsza

To dla mężczyzn niezwykle odważna kobieta, która jest pewna siebie, a to, jak wiadomo, bardzo kręci płeć przeciwną. W związku z tym spójrz mu prosto w oczy i nie spuszczaj wzroku jako pierwsza. Niech on będzie osobą, która to zrobi.

Gdy dotykasz palcami swoich ust

Za każdym razem, gdy powtarzasz tę prostą czynność, on myśli, jakby było wspaniale, gdyby twoje wargi pieściły jego usta i ciało. Uwierz, ten prosty gest ma magiczną moc. Możesz też poprawić szminkę w jego towarzystwie. To także rozbudzi w nim dzikie żądze.

Gdy przekręcasz głowę, a on czuje twój zapach zmieszany z wonią perfum

To bardzo seksowny gest, on czuje wtedy zapach twojego ciała połączony z perfumami, których używasz na co dzień i czuje się podekscytowany. Dlatego warto mieć długie pukle, które można wykorzystać podczas uwodzenia wybranego mężczyzny.

Gdy bawisz się włosami

Mężczyźni podobno lubią ten gest. A wiele z nas unika zabaw z włosami, gdyż nie chce sobie popsuć fryzury, brzydko wyglądać, obtłuścić  kosmyków i wysyłać nerwowych sygnałów.

Gdy ćwiczysz w skąpym stroju

Masz na sobie np. bluzkę odkrywającą płaski brzuch i krótkie, opięte spodenki.  On nie może oderwać od ciebie wzroku, gdy tak się prezentujesz. A na dodatek seksownie poruszasz, wykonując ćwiczenia. W końcu aktywność fizyczną wielu mężczyzn utożsamia z seksem.

Gdy masz na sobie jego koszulę

Mężczyźni uważają, że wyglądamy seksownie, zakładając ich koszule, które z reguły są nieco za duże. Panów ekscytuje ten widok. Preferują białe koszule, bo te sporo pokazują, mogą spod nich prześwitywać jędrne, kobiece piersi.

Kiedy robisz coś w pozycji na pieska

Możesz np. ćwiczyć pośladki, szukać pierścionka na podłodze. Jego ten widok bardzo kręci. Wyobraża sobie bowiem, jak uprawiacie seks w pozycji na pieska.  Ta perspektywa bardzo go kręci. W końcu pozycja na pieska pozwala na męską dominację.

Gdy wykonujesz mu masaż ciała

On jest taki zmęczony po pracy, a ty chcesz, aby się rozluźnił i wykonujesz mu masaż pleców. Choć sama czynność nie jest stricte erotyczna, rozbudzi jego pożądanie. Zapragnie rozkoszować się masażem erotycznym.

Jestem bardzo napalona wyszeptane do ucha

Gdy przytulasz się do niego i zmysłowo szepczesz mu do ucha, że jesteś bardzo napalona, to jego męskość staje na baczność.  Możesz być pewna, że on rozładuje twoje napięcie seksualne i to już za chwilę.

Dodaj komentarz