Seks

Jak rozgrzać go przed seksem?

jak rozgrzać go przed seksem

Zastanawiasz się, co zrobić, aby facet zapragnął cię, zanim wylądujecie razem w łóżku? Jak podkręcić atmosferę w sypialni? Przedstawiamy sprawdzone porady, jak rozgrzać go przed seksem. Skorzystaj z nich, a wspólny wieczór będzie bardzo udany.

Seksowne zdjęcie

Zrób sobie seksowne zdjęcie, może to być fotografia pupy w koronkowej bieliźnie lub sporego dekoltu w sukience, w której właśnie wychodzisz do pracy. Faceci to wzrokowcy, taki MMS zdziała więcej niż tysiąc słów. On poczuje, że cię pragnie i nie będzie mógł doczekać się wspólnej nocy. Krótko mówiąc, gdy się spotkacie, będzie naprawdę gorąco.

Załóż koronkową bieliznę

Koronka rozpala męską wyobraźnię. Załóż koronkową, seksowną bieliznę i zadbaj, aby jej fragment wychodził spod bluzki lub sukienki. To z pewnością rozpali jego zmysły, gdy tylko się spotkacie. Będzie miał ochotę cię schrupać.

Powiedz mu, o czym marzysz

Możesz wysłać mu z samego ranka SMS, w którym wyliczasz, co chcesz, aby z tobą zrobił wieczorem. Np. wymasował piersi, całował cię z języczkiem przez pół godziny, pieścił palcami twoją łechtaczkę etc. Gwarantujemy, że tę listę zadań do wykonania przyjmie z przyjemnością.

Czerwona szminka, czerwone szpilki i czerwona bielizna

Powitaj go w takim zestawie, a gwarantujemy, że nie będzie myślał o tym, co miał zrobić po powrocie do domu. On po prostu nie będzie potrafił się od ciebie oderwać. Jeśli lubisz spontaniczność w seksie, to przygotuj pod nią stosowny grunt.

Mów mu komplementy

Powiedz mu, jak bardzo kręci cię jego owłosiona klata i nogi. Gdy je widzisz, od razu myślisz o tym, jak męski facet ci się trafił.  I twoje przypuszczenia znalazły potwierdzenie w rzeczywistości, w końcu seks z nim jest zawsze nieziemski.

Ustaw lustro w sypialni

Mężczyźni to wzrokowcy, a gdy mogą podziwiać wasz seks z różnych perspektyw, to trafiają do raju na ziemi.  Naprawdę on lubi widzieć, jak wyglądasz od tyłu, gdy cię pieści. Dla niego to połączenie wielu silnych bodźców, które doprowadzają go do szaleństwa.

Załóż bardzo krótką mini

I często się przed nim schylaj w tym skąpym stroju. Gwarantujemy, że boskie widoki doprowadzą go do szaleństwa i zagwarantują ci upojną noc. Jedno jest pewne, w tak seksownym stroju nie będziesz musiała go długo namawiać do seksu.

Dodaj komentarz