Seks

Jak rozbudzić w kobiecie pożądanie?

jak rozbudzić w kobiecie pożądanie

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, gdy jesteś w jej typie i ma do ciebie słabość. Musisz tylko wiedzieć, jak się zachować, aby nie uruchomić jakiegoś seksualnego wyłącznika. Jak rozbudzić w kobiecie pożądanie?

Nie wyprowadzać jej z równowagi

To pierwsza i elementarna zasada, mężczyznom wydaje się, że kobieta ma tak jak oni. Wkurzy się, to będzie chciała się godzić w łóżku. Nic bardziej mylnego. Gdy ona jest wściekła, seks jest ostatnią rzeczą, o której myśli. Przede wszystkim, gdy jesteś wobec niej niemiły, ona woli ten czas spędzić z dala od ciebie i uporać się z negatywnymi emocjami.

Być trzeźwym

To jeden z seksualnych wyłączników, które działają w przypadku pań. Z kobiet wyparowuje cała ochota na seks, gdy widzą lub słyszą, że mężczyzna trochę sobie wypił. Co to za przyjemność iść do łóżka z kimś, kto jest dość mocno pod wpływem? Co jeśli puszczą mu hamulce i zacznie zachowywać się w nieakceptowalny sposób, bo uzna, że np. podduszanie jest fajne? Lampka wina lub dwie  wypite razem są okej, bo rozluźniają, ale pół litra wódki niekoniecznie.

Postaw na dotyk

Nawet jeśli jesteście na spacerze, możesz rozbudzić w niej pożądanie, tworząc erotyczną atmosferę. Kobiety lubią dotyk, dużo dotyku. Trzymaj ją za rękę, obejmuj w pasie lub pod biustem, przytulaj od tyłu, pocałuj. Na panie takie drobne gesty działają mocniej, niż ci się wydaje.  Bez dotyku nie ma erotycznego napięcia.

Pamiętaj o komplementach

Powiedz kobiecie coś miłego, ale zrób to szczerze. Możesz skomplementować jej wygląd, nowy strój, stwierdzić, że świetnie wygląda w szpilkach etc. Inwencja należy do ciebie. Ale mówiąc jej komplementy, pokazujesz jej, że jest dla ciebie atrakcyjna w seksualnym kontekście. W związku z tym rozpal jej wyobraźnię za pomocą słów.

Pikantne wiadomości z klasą

Kobiety zazwyczaj nie mają problemu z pikantnymi wiadomościami pod warunkiem, że są one z klasą. Możesz jej napisać, że przechodzisz właśnie obok sklepu z bielizną i koronka jest dla niej stworzona. Możesz wspomnieć o tym, że ci się śniła i musicie przenieść do życia nocne fantazje.   Wymyśl coś sensownego, brzmiącego kulturalnie, a nie wulgarnie i po prostu jej to wyślij. Efekt przerośnie twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz