Twoje kosmetyki Uroda

Jak przygotować do makijażu twarz kobiety dojrzałej?

jak-przygotowac-do-makijazu-twarz-kobiety-dojrzalej

Przed wykonaniem makijażu twarz kobiety dojrzałej trzeba odpowiednio przygotować, aby nałożone kosmetyki dobrze się trzymały i podkreślały jej urodę.

Przed nałożeniem makijażu warto dokładnie oczyścić twarz delikatnym mleczkiem lub odżywczym olejkiem oraz użyć toniku, który nie tylko przywróci balans skórze, ale również równomiernie rozłoży pigmenty podkładu, pudru i różu.

Dużym błędem jest brak kremu w okolicach oczu i na twarzy, gdyż skóra niedokładnie nawilżona może się łuszczyć, a naniesiony podkład lub korektor pod oczami mogą zaznaczać zmarszczki i nie dawać naturalnego efektu końcowego.

Po nałożonych kremach odczekujemy około 10 min., aby ich konsystencja dokładnie się wchłonęła i następnie delikatnie wklepujemy bazę pod makijaż najlepiej o działaniu rozświetlającym lub ujędrniającym.

Daniel Sobieśniewski, wizażysta KOBO Professional

Komentarze (4)

Mindi

6 lat temu

W artykule zawarto takie ostatnie minuty przed nałożeniem makijażu. Chociaż rzadko się maluję to gdy planuję większe wyjście to dodatkowo kilka godzin wcześniej nakładam maseczkę na twarz , szyję i dekolt. Wtedy skóra jest bardziej odżywiona i napięta 🙂

pati25

6 lat temu

W krótkim artykuliku zawarto rady,które powinno stosować się przed nałożeniem makijażu.Aby wyglądał dobrze na naszej twarzy

Zostaw komentarz