Seks

Jak przekierować relację z kobietą na właściwe tory?

Jak przekierować relację z kobietą na właściwe tory

Nie zawsze znajomość z kobietą układa się zgodnie z tym, czego pragnie mężczyzna. Jednak jeśli między nim a nią wciąż jest jakaś chemia, jakiś pozytywny aspekt, to wiele można naprawić. Trzeba tylko wiedzieć jak. Jak przekierować relację z kobietą na właściwe tory?

Uwaga

Mężczyzna musi poświęcić kobiecie, która jest dla niego ważna, swoją uwagę. Nie można ciągle chować głowy w piasek i udawać, że jemu na niej nie zależy. Ona sama do ciebie nie wpadnie, nie rozkocha się w tobie i nie zechce założyć z tobą rodziny. Musisz jej okazać swoją uwagę. Zapytać, jak minął dzień, zabrać gdzieś ze sobą.

Czas

Musisz znaleźć czas na spotkania z nią. Podczas gdy faceci potrafią się nieźle nakręcić podczas rozmów z kobietą, one są dużo bardziej praktyczne i potrzebują obecności mężczyzny. Idąc razem na spacer, ugrasz więcej, niż pisząc do niej wymyślne wiadomości. Kobiety przywiązują się do faceta, z którym spędzają czas face to face. Do mężczyzny, które je dotyka.

Pozytywne emocje

Wzbudzaj w niej wyłącznie pozytywne emocje. Zapomnij o testach pt. wzbudzanie zazdrości, nie mam dla ciebie czasu. Zabierz ją na spacer, zaproś na spotkanie ze znajomymi, pokaż jakąś oryginalną i romantyczną polanę. Wpuść ją do swojego świata i dużo przytulaj. Możesz zawsze powiedzieć: co ty taka zamyślona, chodź się przytul.

Coś romantycznego

Zrób dla niej coś romantycznego. Może to być spotkanie w wyjątkowym miejscu, przygotowanie dla niej sałatki, zaproszenie na imprezę taneczną lub karaoke. Nie musisz mieć pieniędzy, aby ją czymś ująć. Wystarczy, że zabierzesz ją na przejażdzkę samochodem, urządzając małe karaoke.

Stwórz w niej poczucie wyjątkowości

Dlaczego ma wybrać właśnie ciebie? Bo przy tobie czuje się wyjątkowo, jak przy nikim innym. Zabierz ją w jakieś fajne miejsce, mów wyjątkowe komplementy. Niech przy tobie czuje się piękna i jedyna w swoim rodzaju. Pokaż jej się z jak najlepszej strony. Rozmawiaj z nią po seksie, przytulaj, całuj, zadbaj o romantyczną atmosferę.

Te kilka zasad z pewnością pomoże, jeśli między wami jest chemia. Nie da się jedynie wyprowadzić na prostą znajomości pozbawionej wzajemnego przyciągania.

Dodaj komentarz