NTM Objawy NTM

Jak powinien działać zdrowy układ moczowy?

jak-powinien-dzialac-zdrowy-uklad-moczowy

Układ moczowy to jeden z najważniejszych systemów w całym organizmie, który odpowiada za filtrowanie krwi i usuwanie z organizmu toksyn i zanieczyszczeń. Zdrowy układ moczowy to także zdrowy organizm.

Działanie układu moczowego

Układ moczowy składa się z nerek, moczowodów, pęcherza moczowego i cewki. Jego praca zaczyna się w momencie, gdy krew trafia do nerek – tam poddawana jest filtracji, w wyniku której w postaci moczu wydalany jest nadmiar wody, soli mineralnych, zbędnych produktów przemiany materii i inne szkodliwe substancje. Mocz trafia przez moczowody do pęcherza i stamtąd wydalany jest z organizmu przez cewkę moczową. Układ moczowy pełni bardzo ważną rolę – oczyszcza i odtruwa organizm, a także reguluje ilość wody i składników mineralnych. Organizm człowieka nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować bez sprawnego układu moczowego.

Gdy układ moczowy szwankuje

Najczęstsze choroby układu moczowego dotyczą jego końcowych elementów – dróg moczowych, pęcherza i cewki. Infekcje polegają przede wszystkim na przedostaniu się bakterii, grzybów lub szkodliwych drobnoustrojów do układu moczowego. Problemy z drogami moczowymi często są wynikiem migracji bakterii z odbytu (np. w wyniku nieprawidłowej higieny) lub pochwy do cewki moczowej.,.

Tekst sponsorowany

Układ moczowy to jeden z najważniejszych systemów w całym organizmie, który odpowiada za filtrowanie krwi i usuwanie z organizmu toksyn i zanieczyszczeń. Zdrowy układ moczowy to także zdrowy organizm.

Aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego warto uzupełniać codzienną dietę w suplementy, które zawierają standaryzowane i wysoko skoncentrowane ekstrakty z owoców żurawiny.

Bardzo dobrym wyborem jest na przykład preparat Żurascin Uro{nofollow}, który oprócz wysoko skoncentrowanego ekstraktu soku z żurawin CystiCran® zawiera także ekstrakt z liści pokrzywy, który wspiera prawidłowe krążenie żylne i wspomaga funkcje wydalnicze nerek a także dużą ilość witaminy C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Dzięki temu preparat Żurascin Uro odpowiednio wspomaga prawidłowe działanie układu moczowego, zakwaszając jego środowisko, wspierając pracę nerek i wzmacniając naczynia krwionośne.

Tekst sponsorowany

Komentarze (3)

pati25

7 lat temu

Temat dla mnie bardzo ważny.W związku z moim siedzącym trybem życia (związane z chorobą) mam często problemy z układem moczowym.Dbam o niego pijąc dużo wody.Ale to nie wystarcza.Może powinnam włączyć suplement Żurascin Uro…

Mindi

7 lat temu

Duży procent kobiet ma w średnim wieku kłopoty z układem moczowym. Warto wiedzieć, że są takie preparaty, które skutecznie wspomagają leczenie.

drobina

7 lat temu

Z zainteresowaniem przeczytałam ten artykuł. Nigdy nie zastanawiałam się jak działa układ moczowy. Może warto pomyśleć o preparacie Żurascin Uro?

Zostaw komentarz