Miłość i związki

Jak posunąć znajomość z kobietą do przodu?

jak posunąć znajomość z kobietą do przodu

Spotykasz się z kobietą, ale czujesz, że znalazłeś się pod ścianą? Nie wiesz, co dalej robić i jak rozwinąć tę relację? Podpowiadamy, jak podsunąć znajomość z kobietą do przodu. Pamiętaj, że ona pewnie się boi, że traktujesz ją jak zapchajdziurę, jesteś babiarzem. Boi się, że jak okaże ci uczucie, to ją wyśmiejesz albo się wkurzysz.

Pisz do niej

Zacznij od neutralnych tematów, które z powodzeniem mógłbyś rzucić jako kolega. Zobaczysz wówczas, czy ona ma ochotę z tobą rozmawiać. Jak odpisze od razu i w miłym tonie, to zachęta do dalszej rozmowy. Możesz wówczas poruszyć także inne tematy, zapytać o coś konkretnego. Staraj się ciągnąć rozmowę, nie odpuszczaj jej po wymianie dwóch SMS-ów. Kobiety potrafią docenić to, że chcesz z nimi dłużej porozmawiać i dopytujesz się o różne rzeczy, to rodzi w nich poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.

Umów się na spotkanie

Pod koniec rozmowy albo na następny dzień możesz umówić się na spotkanie. Wykorzystaj jakiś pretekst. Możesz powiedzieć, że jesteś głodny i idziesz zjeść kolację na miasto, zapytaj, czy chce do ciebie dołączyć. Możesz też wspomnieć o tym, że chcesz się trochę przejść i rozprostować kości po pracy, zapytaj, czy chce też trochę się poruszać.

Obejmij ją pod byle pretekstem i nie puszczaj

Gdy już się spotkacie, spróbuj ją objąć pod byle pretekstem, np. stwierdzasz, że ma buty na wysokim obcasie, a chodnik jest krzywy. Gdy pozwoli się objąć, już jej nie puszczaj. Gdy ją dotykasz, ale nie dążysz do seksu, wzrasta jej poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Poza tym dzięki temu ona nabiera pewności, że też może okazywać ci czułość w ten sposób, że nie masz nic przeciwko, aby cię dotykała.

Umów się na kolejne spotkanie

Pod koniec spotkania umów się na kolejne, najlepiej na drugi dzień. Wtedy w jej głowie zacznie świtać myśl, że chciałaby tak codziennie widywać się z tobą i mieć z tobą kontakt fizyczny. Na kolejnym spotkaniu też ją obejmuj, trzymaj za rękę etc. To tylko wzmocni jej zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Poza tym wzmocnisz tym przekaz: zawsze możesz mnie dotknąć, lubię się przytulać i trzymać za ręce.

Mów jej komplementy

Niech czuje, że się tobie podoba. Nie musisz mówić nie wiadomo ile komplementów, ale warto powiedzieć coś miłego, bo to wprowadzi dobrą atmosferę sprzyjającą budowaniu bliskości i głębszej relacji.

Przytul ją po seksie

Kobiety bardzo to doceniają, czują się wtedy bezpieczne i nie popadają w czarnowidztwo pt. on szuka jednonocnych przygód, teraz mnie oleje. Gdy będziesz ją przytulał przez całą noc, zobaczysz, że rano sama pocałuje cię w policzek, powie, że ma ochotę na więcej itp. Ona wówczas zacznie wysyłać jasne sygnały, że chce czegoś więcej.

Dodaj komentarz