Seks

Jak postępować z emocjonalną kochanką?

emocjonalna kochanka

Kobiety dzielą się na kilka typów kochanek. W zależności od pewnych cech charakteru należy dostosować do niej sposób zabiegania o jej względu oraz repertuar erotyczny.  Jak postępować z emocjonalną kochanką?

Ekspresyjna kobieta mająca wielu przyjaciół

Rozpoznasz ją po tym, że do różnych kwestii związanych z codziennością podchodzi z ogromną ekspresją. Ona uwielbia pokazywać swoje emocje, rozmawiać o nich. Jest pozytywnie nastawiona do ludzi i otaczającego ją świata. Ceni sobie wspólne wyjścia ze znajomymi, docenia wartość przyjaźni. O relację z najbliższymi potrafi dbać jak o najcenniejszy skarb.  Emocjonalna kochanka po prostu kocha życie, ludzi, zwierzęta i rośliny.  Zakochuje się od pierwszego wejrzenia

Emocjonalna kochanka – gdzie ją spotkać?

Kochanki emocjonalne to dziennikarki, pielęgniarki, nauczycielki, fryzjerki i kosmetyczki. Lubią odwiedzać różnego rodzaju wystawy, obcować ze sztuką i kulturą.  Spotkasz ją na wieczorze poezji, spotkaniu autorskim etc.

Ona jest taka kobieca

Kochanki emocjonalne lubią podkreślać swoją kobiecość, epatować nią. Poznasz je po długich, rozpuszczonych włosach, zamiłowaniu do sukienek, szpilek i makijażu. To zdecydowanie nie jest typ chłopczycy. Kochanki emocjonalne często używają oryginalnych, markowych perfum, bo lubią otaczać się nie tylko pięknymi rzeczami, ale też zapachami.  Chętnie mówi o emocjach, niesieniu pomocy potrzebującym ludziom i zwierzętom.

Jak postępować z emocjonalną kochanką?

Kochanka emocjonalna podświadomie szuka mężczyzny o wrażliwym usposobieniu i duszy romantyka. Nie musi on być specjalnie zdecydowany i śmiały.  To jedyny typ kobiety, który wybaczy facetowi nieporadne działania, ponieważ zdaje sobie sprawę, że on też się stresuje w jej obecności. Takim kobietom nie brak empatii i równościowego podejścia do związku. Jeśli chcesz ją zdobyć, zabierz ją na romantyczny spacer, kup kwiaty, puść komedię romantyczną, przygotuj prostą kolację.  Ona docenia drobne gesty, w których ukryte są uczucia.

Jaki seks lubią emocjonalne kochanki?

Jeśli chcesz zaciągnąć ją do łóżka, bądź delikatny. Przytul ją, pocałuj, bądź czuły. Ona to doceni. Po prostu ten typ kobiety potrzebuje romantyzmu także podczas gry wstępnej i seksu, który traktuje dość emocjonalnie. Nawet jeśli masz świetną technikę, to ona nie doceni tak bardzo orgazmu jak to, że byłeś czuły i starałeś się jej sprawić przyjemność. To dobry typ kochanki, ponieważ w łóżku jest gorąca i emocjonalna. Niemniej nie lubi brutalnego seksu i BDSM znajduje się poza jej obszarem zainteresowań.  Podczas seksu lubi się przytulać i całować. Poznasz ją po tym, że całuje cię w plecy lub barki.

Dodaj komentarz